Wpis z mikrobloga

Drugi dzień wmawiania sobie, że jestem ładna i skupiania się na potwierdzeniach tej tezy. Siła sugestii i pozytywne myślenie.
Jestem ładna ponieważ
-zrobiłam sobie dzisiaj zajebiste selfie na którym wyglądam na laskę
-przystojne chłopaki na tinderze zagadują
-dwóch przystojnych panów spojrzało mi się przez chwilę w oczy na ulicy
-kolega z pracy patrzył mi się w oczy mocno jak rozmawialiśmy

#!$%@? w to ze to male rzeczy ale musze je tak interpretowac zeby w siebie uwierzyc
2/30
#pamietnikladnejinaczej
  • 13
@LJBW603: no oczywiście że jestem! (tak se musze wmawiać) a że panowie spojrzeli 0,25 sekundy a kolega po prostu mnie lubi to juz oleje na potrzebe eksperymentu. panowie patrzyli tylko ułamek sekundy bo sie speszyli moja urodą a kolega patrzyl z przyjemnoscia na moja śliczna twarz
@Sylwestrowiczka12: To bardzo dziwne, bo widzę że już od dłuższego czasu opisujesz jak bardzo czujesz się brzydka, chociaż (podobno) tak nie jest. Mnóstwo osób cię pociesza, próbuje podrzucić pomysły na podniesienie swojej samooceny, ale ty z uporem maniaka pozostajesz przy swoim. To trzymanie się tego punktu wyjścia, i brak jakiejkolwiek reakcji na słowa innych powoduje, że zaczynam coś podejrzewać w tym twoim użalaniu się. Czy to nie jest jakiś nowy pomysł
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanPoteflon: co do pokaż mordę to masz w moim opisie odpowiedz. nie reaguje na chamstwo i nic nie wnoszące komentarze w stylu "zadbaj o siebie" bo milin razy pisałam że o siebie bardzo dbam. ja ktoś próbuje mnie pocieszać albo pomoc to okazuje wdzięczność. i to jest bardzo duży problem fizyczny i psychiczny.
@Sylwestrowiczka12: No właśnie ten opis mnie zastanawia. Nie do końca rozumiem, czego właściwe oczekujesz. Pocieszenia, pomysłu, no bo z twoich postów mniemam, że na portalach randkowych masz konta, więc wątpię żebyś szukała realnej osoby do spotkania (chyba że się mylę). Soją drogą pomyślałem, że może masz depresję, znam osobiście osobę z depresją i wiem, że to trudne do uchwycenia i niekoniecznie oznajmia się zamykaniem w sobie, ale wymaga to fachowej porady.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanPoteflon: pocieszenia, pomysłu, atencji. Tak naprawdę chciałabym usłyszeć że jestem ładna i nic mi nie brakuje ale na to nie ma szans bo już sprawdzałam i opinie były różne. ja pamiętam te które mnie krytykowały ale teraz robię eksperyment żeby myśleć pozytywnie. Jestem pod stałą opieką specjalistów i biorę psychotropy ale nie chcę za dużo pisać o sobie
@Sylwestrowiczka12: Teraz rozumiem. To coś jak z osobą którą znam, chorą na depresję. Najbardziej jej pomaga proste stwierdzenie że będzie dobrze, i już. I faktycznie też to jej pomaga. A przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Potrzebujesz bliskiego przyjaciela moim zdaniem. Niekoniecznie chłopaka, po prostu kogoś, kto cię dobrze pozna, a i tak będzie cię lubił. Taka podobno jest definicja przyjaźni (ʘʘ)
@Sylwestrowiczka12: Domyślam się że to twój olbrzymi problem. Problem w tym, że znam sporo osób które są określane jako ładne, ale nie mają tego czegoś, i kilka które urodą nie grzeszą, a jednak ludzie do nich ciągną. Zresztą mógłbym cię zapewniać że jesteś śliczna, że te malutkie (jak ty to nazywasz) oznaki zainteresowania to wbrew pozorom bardzo dużo, ale to ty musisz znaleźć w sobie na tyle siły, żeby w to