Wpis z mikrobloga

Fejkowe profile na Twitterze wyzywają nauczycieli od "nierobów", udają nauczycielki, "które nie strajkują, bo są zadowolone z pensji". I w ogóle popierają PiS w całej rozciągłości. Dziwnym trafem wśród ich obserwujących są prominentni politycy PiS i prorządowi dziennikarze.

"Marlena Zawadzka" z Bełchatowa tak naprawdę nie istnieje. Jej wizerunek to w rzeczywistości Stephanie Erickson, amerykańska pisarka powieści fantasy: https://www.goodreads.com/author/show/6578820.Stephanie_Erickson

https://www.wykop.pl/link/4886483/fejkowe-konta-wyruszaja-na-wojne-z-nauczycielami/

#neuropa #szkola #pracbaza #strajknauczycieli #bekazpisu #bekazprawakow #afera
biesy - Fejkowe profile na Twitterze wyzywają nauczycieli od "nierobów", udają nauczy...

źródło: comment_z0woR3xjgRG2aZigKqbouqR659PXBfgP.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@Fioletoffylck:

ciekawe komu jest na rękę robienie zamętu

Pewnie chcą przekonać niezdecydowanych do głosowania nie na pis. Coś w stylu nie będę się utożsamiał z takim elektoratem.
  • Odpowiedz
@wipok: Aaa czyli nie pisze otwarcie, ze PiS to partia słuszna wyboru, tylko dyskredytując POKO i innych dodaje wpisy i komentarze jak to dobrze mi się żyje i jakie głupoty #!$%@? opozycja? Bo jeśli taki sposób sobie trolle obrały to słusznie, jakby było 1000 takich botów w komentarzach piszących, ze sa nauczycielami z Lambo w garażu to nikt by nie uwierzył, ze maja sie zle
  • Odpowiedz
XDDDDD Tak fejk konta są tylko po jednej stronie XD Sok z raka ma na prawdę 500k polubień. Jeśli istnieją na tyle głupi ludzie żeby widzieć tylko fejki z jednej strony to mi ręce opadają...
  • Odpowiedz
To w 2016 PiS już szykował się na protest nauczycieli?


@GothamKnight: Nie jestem w temacie akurat nauczycieli itp.
Ale już jakiś czas temu (był tu wykop o tym) robili analizę fakeowych kont (twiter + fb) i wynik dla partii rządzącej był dość nieciekawy ( żeby nie było opozycja też miała). I to już chodziło o tamtejsze wybory, i kont się nie zakłada tego samego dnia, dodaje się nowe, itd. po prostu taka usługa.

A mocy takiego czegoś bym nie lekceważył, to fajna maszynka. Pismak może napisać o tym artykuł, że to naród wcale nie jest za (czymśtam). Zgodnie z psychologią tłumu (czy tam wpływu większości) nie jesteśmy obojętni na takie infomacje (my jako społeczeństwo) też ostatnio były ciekawe artykuły o tym
  • Odpowiedz
XDDDDD Tak fejk konta są tylko po jednej stronie XD Sok z raka ma na prawdę 500k polubień. Jeśli istnieją na tyle głupi ludzie żeby widzieć tylko fejki z jednej strony to mi ręce opadają...


@N3xtovsky: Nie, jak wspomniałem wyżej w komentarzu, obie strony mają swoje, były analizy robione, tylko PIS wygrywał, czy to źle czy dobrze to inna sprawa, ale na pewno są skuteczniejsi ;) chociaż inni mogę ocenić
  • Odpowiedz
Skoro nauczycielom tak źle, to czemu nie zmienią pracy? Tym nierobom, biorącym dzieci jako zakładników swojej nieporadności, nie należy się nawet złotówka.


@frnk: Jak by ci tu wytłumaczyć, otóż na tym polega koncepcja możliwości strajków.

Jak jednostce coś się nie podoba, to powinien zmienić pracę prosta sprawa, ale wymyślili takie coś, że możę legalnie walczyć całą grupa społeczna o jakieś tam swoje prawa (czy tam roszczenia) i z tym mamy właśnie do
  • Odpowiedz
@biesy: zwłaszcza, że "dzieci" to były w szkołach ostatnio jakieś 30 lat temu. Teraz jest to banda rozwydrzonych i roszczeniowych debili, których miejsce jest raczej w ośrodkach resocjalizacji a nie w szkołach. Zresztą, tutaj na tym portalu młodych kretynów widać najlepiej, jaki jest poziom tych "dzieci".
  • Odpowiedz
i jeszcze z lekarzami, pamiętaj. To też obiboki. I policjanci. I urzędnicy. Wszyscy obiboki. Powtarzaj dalej partyjną narrację, dzbanie.


@biesy: Jeśli ktoś pracuje poniżej połowy etatu - 18h - ma 3 miesiące wakacji, 3 płatne roczne urlopy, to nie może domagać się dwóch średnich krajowych.

W kontekście zbliżającego się strajku nauczycieli warto przypomnieć dane z raportu "Education at a Glance 2018" przygotowanego przez OECD. Wynika z niego, że polscy nauczyciele
  • Odpowiedz
@biesy: To samo co z lekarzami. Masa fejk kont, obrzydzanie wizerunku społecznie. Gardze tym krajem mocno przez to jakich obrzydliwych metod chwyta się władza żeby utrzymać się przy korytku opluwając kolejne grupy społeczne, a motłoch tańczy i śpiewa.
  • Odpowiedz