Wpis z mikrobloga

Fejkowe profile na Twitterze wyzywają nauczycieli od "nierobów", udają nauczycielki, "które nie strajkują, bo są zadowolone z pensji". I w ogóle popierają PiS w całej rozciągłości. Dziwnym trafem wśród ich obserwujących są prominentni politycy PiS i prorządowi dziennikarze.

"Marlena Zawadzka" z Bełchatowa tak naprawdę nie istnieje. Jej wizerunek to w rzeczywistości Stephanie Erickson, amerykańska pisarka powieści fantasy: https://www.goodreads.com/author/show/6578820.Stephanie_Erickson

https://www.wykop.pl/link/4886483/fejkowe-konta-wyruszaja-na-wojne-z-nauczycielami/

#neuropa #szkola #pracbaza #strajknauczycieli #bekazpisu #bekazprawakow #afera
Pobierz biesy - Fejkowe profile na Twitterze wyzywają nauczycieli od "nierobów", udają nauczy...
źródło: comment_z0woR3xjgRG2aZigKqbouqR659PXBfgP.jpg
  • 104
@kvvach

Ty poznasz fejk ale moja mama twoja mama i ludzie 50+ już nie i o to jest gra

Ale co z tego?
W Internecie możesz też przeczytać inne opinie.
Spokojnie. Wystarczy, że nauczyciele będą to ignorować. PiS i boty się w końcu znudzą i przestaną im dokuczać.
Odkryliście internet, przecież na wszystkich większych portalach na polskich stronach internetowych pełno jest trolli opłacanych przez pis i przez po. Nawet w informacjach o pogodzie w komentarzach wplątują politykę, trollują lub hejtują jakąś partię.
Moim zdaniem to dobrze, że dyskredytują nauczycieli, którzy zamiast najpierw strajkować w celu zmiany programu nauczania, zmniejszenia,zmienienia i polepszenia materiału do przerobienia to walczą tylko o podwyżki. Zmiany są dla nich złe bo będą musieli się troszkę do-kwalifikować,
@biesy: Pytanie tylko czemu tak mocno przestrzelają temat te trolle. Ja tam nigdy nie słyszałem sugestii od kogokolwiek, że jakikolwiek nauczyciel jest Żydem. Ja bym powiedział wręcz, że nauczyciele są chyba na końcu listy zawodów, które lud uważa za wypełnione wpływami żydowskimi. No może po księżach katolickich i strażakach.
Rząd wynajmuje amatorów czy jest w tym jakiś głębszy cel?