Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz jechałem sobie #bolt (czyli taki #uber) w #czestochowa i powiem wam, że to co tam się odjaniepawla to jakiś kosmos, jestem w szoku. Czy zawsze to tak wygląda? Zamówiłem sobie kurs przez apkę, 3 minuty później podjechał do mnie niejaki pan Michał. Młody, elegancko ubrany (taki tam smart casual) człowiek (tak ok. 25 lat) w Skodzie Rapid - też jakaś nówka, bo miała 12k przebiegu. Krótkie przywitanie i po 6 minutach od startu na Piłsudskiego, spędzonych w świeżym i pachnącym wnętrzu Skodziny byłem pod Kauflandem na Parkitce. Za kurs wyszło 10,08zł, ale z rabatem na pierwszy przejazd pobrano mi z konta srogie 8 groszy xD

I w tym momencie przypomniał mi się kurs na tej samej trasie z grudnia zeszłego roku. Wsiadłem spod chaty do taksy która stała najbliżej, #!$%@? Honda Accord. Janusz z bebechem który leżał na kierownicy od razu zaczął opowiadać coś #!$%@? o skokach i że Żyła dobrze poleciał xD Starałem się wyłączyć po pierwszych 30 sekundach i patrzyłem na drogę pustym wzrokiem, uchyliłem okno, bo nie mogłem wytrzymać smrodu z jego ryja. Dwa razy wymusił pierwszeństwo. Na koniec skasował mnie za 20zł.

#!$%@? im szybciej wyginą ci troglodyci z taksówek tym lepiej. Zbierzmy ich wszystkich i spalmy razem z ich pordzewiałymi bawarkami. Już nigdy nie wsiądę do złotówy. Mam nadzieję, że te przewozy a'la uber się na naszym częstochowskim #!$%@? utrzymają.

#taxizlotowa #takaprawda #takbylo
  • 3
  • Odpowiedz
@LesnyBoruta: jestem też zaskoczony , kurs z placu Biegańskiego do Rędzin, przeważnie płaciłem ok 45zł dzisiaj wsiadam do starej Astry ale mam na to #!$%@? bo po prostu płacę za przejazd i Pan mi mówi 5,50 (bo promocje) daje mu napiwku 20zł i mówi że to za dużo i mi wydaje 5zł i zbijam z nim piątkę bo wiem że bym zapłacił o wiele więcej = zdychajcie taksówkarze XD #bolt #
  • Odpowiedz