Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś RPG z widokiem z 1 lub 3 osoby? Te najpopularniejsze jak Wiedźmin, Fallouty czy inne Skyrimy i Morrowindy odpadają bo je znam. Grunt to ciekawa fabuła i eksploracja świata. Wiek gry nie gra specjalnie roli. Fajnie jakby była trudna. Myślałem po podejściu do Dark Souls ale widzę że ta gra jest bardziej nastawiona na walkę a szukam czegoś pomiędzy. Mangowe klimaty odpadają
#rpg #gry
  • 15
Mass Effecty przeszedłem, Elex dałem radę do 1/3 fabuły i nie zmogłem dalej, Kingdom Come pograne, Dragon Age też. W ostatniego Deus Exa nie grałem i dzięki za polecenie!
@Jaskier: tak, to port z ps3. Fabularnie już niestety nie pamiętam, ale sporo questów, fajny system towarzyszy, do zwiedzenia też dużo miejsc. Grafika bardzo soulsowa, więc sporo osób myśli że to coś w tym stylu, ale nie - poziom trudności jak dla mnie to w sam raz. Sorry że tak ogólnikowo, ale grałem w to po premierze pc i na ps3 wcześniej, dużo mi się pozapominało. Najlepiej na yt jakiś review
@Jaskier: Ponoć Kingdom of Amalur jest bardzo dobre. Możesz spróbować Mars War Logs i Technomancera. W żadne z tej trójki jeszcze nie grałem, poza demem KoA.

Ze starszych gier - Arx Fatalis, Dark Messiah. Z nowszych immersive sim-y, które mają wiele cech wspólnych z RPG - seria Dishonored, Prey (ten z 2017 r.) Takie gry mają cholernie wciągającą eksplorację i genialnie dopracowany gameplay. Underworld: Ascension jeśli już załatany.

Ewentualnie Dying Light,