Wpis z mikrobloga

384186,82 - 23,04 = 384163,78

Ostatnie dłuższe wybieganie przed #orlenwarsawmarathon

Dzisiaj wypuściłem się do lasu i oczywiście się zgubiłem. Dodatkowo przyniosłem 3 kleszcze w gratisie + 5 w porę strzepałem z nóg jeszcze w lesie ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Idź pobiegaj w lesie mówili, będzie fajnie mówili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miało być 2km rozruch + 3x5km w tempie 4:40 - 4:45 na przerwie 4min + 2km rozruch, ale na trzecim powtórzeniu musiałem trochę zwolnić by odnaleźć drogę powrotną ¯_(ツ)_/¯

Trzymajcie kciuki żebym jakiegoś syfu nie złapał od tych kleszczy!

Przy okazji życzę powodzenia wszystkim biegnącym jutro maraton w Łodzi!

Statystyki:

Dystans: 23.04 km
Wertykalnie: 129m(↑70m/↓59m)
Czas: ◷02:00:01
Średnie tempo: 5:12 min/km
Średnia prędkość: 11,52 km/h
Kalorie: 1523 kcal
Średni puls: ❤162bpm
Maksymalny puls: ❤185bpm

#sztafeta #ruszmirko
randall - 384186,82 - 23,04 = 384163,78

Ostatnie dłuższe wybieganie przed #orlenwars...

źródło: comment_AILB1OjXgkDTIBVt0B9GaaBqWrkNywQ6.jpg

Pobierz
  • 10
@randall: współczuję przygody z tymi małymi #!$%@? - i pamiętaj, że brak rumienia nie oznacza brak zakażenia! Inna sprawa, że jeśli od razu usunąłeś to szansa, że sprzedały Ci jakiegoś syfa, jest minimalna.
Zrób za jakiś czas Western-Blota czy jak mu tam
@randall: jeśli nie wyrzuciłeś tych kleszczy które cię użarły, to możesz jeszcze wykonać badanie samego kleszcza – jakaś firma to robi za w miarę rozsądne pieniądze…
@randall: tak podejrzewałem, naturalny odruch niestety. Inna sprawa, że słyszałem głosy jakoby te badania kleszczy niekoniecznie były wiarygodne. Pozostaje WB, a jest jeszcze jeden - prostszy i tańszy - test, bodajże właśnie na świeże zakażenie boreliozą, spróbuję odgrzebać nazwę bo już to przerabiałem z ojcem i z dzieckiem