Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, szukam fajnego serialu kryminalnego. Coś takiego jak Sherlock Holmes ale bardziej mrocznego. Takie coś jak film milczenie owiec albo wyspa tajemnic z fajnie rozbudowanym psychopatą i detektywem. Od biedy mogą być też filmy. Za wszelkie propozycje z góry dziękuje ()
#seriale #szukamserialu #film #szukamfilmu
V3ntu - Mireczki i Mirabelki, szukam fajnego serialu kryminalnego. Coś takiego jak Sh...

źródło: comment_kj9Z5zwiMtazbPA7IXGG6dbs4mveEMSc.jpg

Pobierz
  • 15
@Just_Doesnt_Know: Jeżeli chodzi o Davida to obił mi się o uszy, ale żadnej produkcji nie oglądałem

@SkrytyZolw: Wydaje się całkiem spoko, ale bardziej bym wolał by akcja działa się tak po II wojnie światowej (te płaszcze detektywa są świetne xd) Co nie zmienia faktu, że na 100% sobie ten serial ogarnę
@don_me: Właśnie myślałem nad Mindhunter
@ArniHell: Leo powinien dostać Oskara za to co tam zagram ( ͡
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@V3ntu: przejedź sobie jego filmografię, szczególnie dobrymi oglądadłami są Seven i Gone Girl. Serial Mindhunter też godny uwagi ale może się nie wpasowywać w twoje ramy
Jeżeli chodzi o Davida to obił mi się o uszy, ale żadnej produkcji nie oglądałem


@V3ntu: No to gościu, jeden z lepszych współczesnych reżyserów. Najwyżej sobie z jego filmów cenię Fight Club (ale to jednak dalekie od tego czego szukasz) i Siedem (znacznie bliżej).

Inne propozycje: "To nie jest kraj dla starych ludzi", czyli jeden z najciekawszych psychopatów w historii kina.

Ktoś wyżej proponował Fargo. Jest ono w zasadzie całkowitą antytezą