Wpis z mikrobloga

Wczoraj reanimowalem czternastolatke po przedawkowaniu #narkotykizawszespoko bawiła się wraz z kolegami w pokoju obok gdzie siedziała babcia i nic nie wiedziała. Czy wy #!$%@? jesteście normalni? Ludzie z tego tagu powinni być zamykani w zakładach psychiatrycznych na oddziałach zamkniętych. Podejrzewam że chciała się spodobać nowym znajomym, z resztą i tak nie ważne bo już nie żyje, ale ich sprawiedliwość nie ominie. #zalesie #999
  • 142
@SanchezYZF: ale wygadujesz kocopoly, jest wiele czynników, które doprowadzają do takich tragedii. Najczęściej losowy, szkoła tez odpowiednio nie edukuje, a państwo sobie nie radzi z nowymi tzw research chemicals, o których nawet toksykolodzy nie wiedza, w tak szybkim tempie ich przybywa. Ale skąd możesz wiedzieć, przecież na ratownictwo idą same bezmózgi.
@Hyyerr przyznaj, że nie czytałeś w ogóle to co tam napisałem, co on mi odpisał i do czego się odnioslem i jaką analogie napisałem, prawda? XD
Czy #!$%@? się, żeby się po prostu #!$%@?? XD
@Hyyerr w internecie nic nie ginie, sorry, ale ty masz jakąś obsesję, naprawdę
Za takie celowe wprowadzenianie w błąd powinieneś dostać w pysk
Miałem do ciebie trochę szacunku, bo uważam, czasami mądrze gadales, ale teraz to już eh
Serio, nawet mi cie nie żal
Nawet nie masz w sobie tyle odwagi i honoru, żeby swoje wpisy zostawiać, ja mam all screeny, bo ty zawsze coś piszesz, a potem usuwasz i trza przy
Pobierz
źródło: comment_OyVsGEplVcbRhDjxbFwvDcklXIKjIPP7.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SanchezYZF: chłopie, tracisz tylko czas na te dzbany, to jest ten sam poziom co spuszczanie się do swojego przegrywu czy płakanie pod każdym postem w stylu "będę mieć dziecko", "mam dziecko", "żona urodziła i jestem super szczęśliwy" wysrywów w stylu "hurr durr przyniosłeś kolejną niewinną istotę na świat pełen cierpienia, ty debiló". Banuj od razu i się nawet nie zastanawiaj. Jak ktoś nie potrafi sobie poradzić że światem takim, jaki jest
mam całą resztę, żeby nie było, nie tym razem kolego, nie będziesz ze mnie pajaca robić, bo to nie pierwszy raz, kiedy próbujesz manipulować manipulatorze i wiedziałem, że usuniesz, ale otóż nie tym razem
@Hyyerr to niezłe argumenty
"ćpak" mimo, że nie ćpam xD ale to tam szczegół
I nie jest ci wstyd, że tak spędzasz czas, tylko że spędzasz tak wolny czas obrażając innych i wymyślając swoje projekcje xD
To jest chore, idź się leczyć, serio
Ja cie pierwszy nie obraziłem i pierwszy nie #!$%@?, tylko ty
Nwm, benzo se tam zjedz czy coś, bo wiemy że je lubisz cpunku xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hyyerr: heh, czysty, ale już łeb jednak nie ten sam xD
No cóż, będę tylko się modlić, żeby neurogeneza byla szybka u ciebie, jeżeli w ogóle wystąpi, bo prawie mi cie szkoda xD trzymaj się
@WiFoN_xD: najgorsze jest to że wielu Polaków ma zdanie podobne do opa tj. zakazać wszystkiego i wszystkich "ciekawskich" zamknąć. Tylko że alko też jest narkotykiem więc nie byłoby komu pracować w tym kraju bo przecież prawie każdy w tym kraju zażywa ciekły narkotyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i też dlatego mamy taką sytuacje prawną jaką mamy, bo partie polityczne doskonale wiedzą jakie są nastroje wśród obywateli
@ossela ja to się poddaję xD mamy tutaj wysoko rozwiniętych przedstawicieli, poczytajcie ich, mądrze gadają, mnie nie słuchajcie, ja cpun przecież, narkotyki gloryfikuje, a co najmniej względem alko ( ͡º ͜ʖ͡º)
Radzę wam mnie na czarno dodać xD
@SanchezYZF: Pyszny ból dupy xD Gdyby w Polsce na poważnie traktowano profilaktykę narkotykową i zamiast powielać jakieś puste hasła typu "Zażywasz przegrywasz", które gówno dają bo ludzie i tak będą ćpali, uczono jak ćpać bezpiecznie i co robić jak sytuacja wymknie się spod kontroli takich sytuacji byłoby mniej. Rozumiem twoje rozgoryczenie ale nie możesz wrzucać ludzi do jednego wora. Czy jeśli na SOR trafiają pijani menele powinienem obrażać ludzi którzy wypiją