Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jakim trzeba być debilem, żeby pisać takie rzeczy publicznie na spotted. Jeszcze z podaniem imienia, uczelni i kierunku, żeby wszyscy na pewno wiedzieli o kogo chodzi. Niektóre osoby cierpią na różne choroby powodujące nieprzyjemny zapach.
Jesteśmy ludźmi i po to mamy gęby żeby z nich korzystać (bez podtektów) więc co za problem podejść do kogoś i zwrócić mu uwagę? Trzeba być naprawdę kretynem żeby się tak zachować i robić takie rzeczy. Żałosne że ludzie oczerniają się publicznie na spotted zamiast normalnie porozmawiać między sobą
#spotted #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis #studbaza
Pobierz RudaMirabelka - Zastanawia mnie jakim trzeba być debilem, żeby pisać takie rzeczy pub...
źródło: comment_ti0butNTSvJ8vA5KAEN9xusCJz7bB9if.jpg
  • 32
zgadzam się z postulatem. pracowałam w korpo IT i faceci programiści po prostu #!$%@? parodniowyn kwasem i brudnym polarem, o czym dobrze wiedzieli.


@gansevudei: nie wiem jak to działa ale u mnie też to było

podziwiam kucy gdziekolwiek jestem, że znają języki programowania i umieją napisać coś z niczego, ale nadal duży % takich osób stanowią lekkie przegrywy, może niekoniecznie mentalne, ale bardziej z charakteru

zarabiają tyle, że codziennie mogliby dwa
@RudaMirabelka: skąd wiesz, ze nie zwracali mu uwagi? Ja codziennie tez mam styczność z takimi śmierdzielami i nie, nie są chorzy. Ostatnio liczyłam, ze jeden typ miał na sobie te same ciuchy 9! Dni z rzędu, my ludzie postronni musimy się dusić z takimi śmierdzielami, ja akurat nie mogę buc powiedzieć bo to klient ale gardzę nimi bardzo mocno, bo tu niby facet ma swoją firmę a #!$%@? kilkunastodniowym pochucham. Gardzę
@Kmil92: skad wiesz czy nikt mu o tym nie mówił? Może to nic nie dawało i musza się dusić w smrodzie jednego przegrywa, który boi się wody i mydła? I znów wcześniej pojawił sie argument choroby, jaaaasne. Jak się ma taka przypadłość to podwójnie powinno się dbać o siebie, nigdy tez sie z taka jednostka chorobowa nie spotkałam, były to raczej zwykle niedomyjce.
@RudaMirabelka

@gansevudei można najzwyczajniej w świecie zwrócić uwagę. A ośmieszanie kogoś w Internecie jest na poziomie dzieciaka z gimnazjum który na fb kozaczy a w normalnym świecie nie jest w stanie się do kogoś odezwać słowem


Ale to tak nie działa xD jestem po informatyce więc takich widziałem sporo i na śmierdzieli zwracanie uwagi nie działa, ale jak wysmiejesz ich przed wszystkimi to o dziwo przypominają sobie jak prysznic działa