Wpis z mikrobloga

@BananowyBananowiec: w dzisiejszym odcinku o 20 przedstawili go jako kreatywnego śmieszka poza kontrolą. Trochę cięzko mi uwierzyć, że nie dostał wytycznych w pokoju zwierzeń. To, co pokazali mocno odbiegało od tego, co widać na live.
  • Odpowiedz
@maciej-borowicz: taki filmik przyda się wielu osobom. Jak próbowałem pisać, że nominacje to było najmniejsze zmartwienie, a na wszystko złożyły się czynniki, które wymieniłeś - to jakby z klapkami na oczach, a wystarczyło tylko uważnie posłuchać co mówiłeś... Niestety, ale TVN7 też nie pomaga, bo mają swoją narrację, która szkodzi niektórym domownikom, a imnych wybiela z wiadomych przyczyn. Dla wielu wygrałeś tę edycję - prawdziwy, zabawny, inteligentny, bo pomimo, że
Spiff - @maciej-borowicz: taki filmik przyda się wielu osobom. Jak próbowałem pisać, ...

źródło: comment_37lBLZiaQLLKxzUqyj0ISPA64u0dhQBM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gościu wbija kulturalnie zabija polowe osob na tym tagu kultura a wy dalej plotkujecie na temat relacji damsko męskich w programie ale cringe. Tak d--y wylizanej na wykopie jeszcze nie widzialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciej-borowicz: Nie wiem czy możesz o tym pisać ale zastanawiam się czy faktycznie przez jakiś czas nie wiedzieliście, że wasze mikroporty nie służyły tylko do kontaktu z bratem ale też i my je słyszeliśmy ;p
  • Odpowiedz
@SuperEkstraKonto: Nie oglądałem jeszcze żadnych odcinków bo nie miałem czasu, rzuciłem okiem na streamy ale sam nie mam nawet wykupionego abonamentu i nie zamierzam się dokładać do tego. Manipulacja widzem to przecież istota telewizji więc nie można mieć pretensji gdy coś takiego ma miejsce. Uczestnicy nie mają scenariusza, zachowują się mniej lub bardziej naturalnie a później siedzi kilku geniuszy klejąc materiał wg siebie.
Macie możliwość streamingu aby weryfikować ww. odcinki
  • Odpowiedz