Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że każdy jest inny i należy każdego szanować. Wbrew pozorom szanuję nawet użytkownika @NooB1980, bo jakby nie było też ćwiczy na siłce i wprowadza swój content, ale koniec pierdo&&&ia, do rzeczy.
Część z was wie, że lubię sobie pośmieszkować (tu na wypoku oraz na grupkach fejsbukowych). Dzisiaj po tym jak napisałem coś na Loży KFD napisał do mnie jeden typek, który udziela się na naszych tagach z zapytaniem czy jestem z wypoku. Oprócz tego było coś dziwnego w jego stylu wypowiedzi, ale pomyślałem, że jeśli jest z #mikrokoksy to pewnie go znam i pewnie jest gitem. Po chwili chciał mnie dodać do znajomych. Odmówiłem, bo zaczął mnie triggerować. Po odmowie napisał mi, że c&&j mi w ryj, wysłał zdjęcie siusiaka i dopisał "zobacz co straciłeś" xDD.
Cytując klasyka "ja piehdole ludzie, wszystko ma swoje granice".
A ty ku&wa typie ciesz się, że póki co nie mam zamiaru tego upublicznić i nie będę cię pokazywał palcem, ale wszyscy powinni się dowiedzieć, że nawet tutaj są niedoj&&y.
Jeszcze niedawno sam bym się z takiej sytuacji śmiał, ale bynajmniej teraz dla mnie nie jest to śmieszne xD. Znaczy jest, ale znacznie mniej XDDD

#mikrokoksy #silownia #pedaly ##!$%@? #patologiazmiasta #gorzkiezale
Pobierz C.....u - Ja wiem, że każdy jest inny i należy każdego szanować. Wbrew pozorom szanuj...
źródło: comment_AJe5kfUvkGb1VMq00oD7mNCC1ym9VU6U.jpg
  • 36
Po chwili chciał mnie dodać do znajomych. Odmówiłem, bo zaczął mnie triggerować. Po odmowie napisał mi, że c&&j mi w ryj, wysłał zdjęcie siusiaka i dopisał "zobacz co straciłeś" xDD.


@FeC7800: ? xD
@ChoNoTu: jakbyś go tu pokazywał palcem gdybyś nie wiedział który to użytkownik?
po wypowiedziach na fb i profilu nie poznałeś dokładnie kto to, ale po wspomnieniu o zdjęciu już jesteś w stanie go tu wskazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)