Wpis z mikrobloga

Dostałem podwyżkę 2k. Niby przegryw, a jednak wygryw. Od dzisiaj jestem #programista8k ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety wciąż sam jak palec i z drugiej strony pieniądze już mnie nie rajcują tak jak wcześniej. Wciąż nie wydałem do tej pory pełnej pensji ze stycznia. Niby #przegryw, ale z drugiej strony delikatny #wygryw, bo przynajmniej kwestiami finansowymi nie muszę się martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Mój wewnętrzny Żyd cieszy się z bardziej wydajnych metod akumulacji kapitału ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#przegryw #wygryw #gownowpis #stulejacontent #pracbaza #programista #programowanie #zabijmysiewszyscy #rozwojosobisty #pieniadze #pieniadzetoniewszystko #mamona.
  • 12
@loduwa: Technologie Javove oraz okazjonalnie front-end (Angular oraz od niedawna również React). Firma (nazwy nie podam ze względu na możliwość identyfikacji - ktoś mógłby scalić wątki) to jedna z większych w regionie (Łódź). Często podróżuje również służbowo do Warszawy.
@loduwa: Ogólnie również od czasu do czasu klepnę coś w czymś innym, lecz w pracbazie wykorzystujemy głównie technologie oparte na JVM. Ogólnie robota sztos powiem szczerze. I w takich chwilach nie żałuję, że poszedłem na studia na informatykę XD.
@loduwa: Ogólnie w przypadku Łodzi juniorzy mają delikatnie mówiąc przesrane. Na początku pracowałem (w czasie studiów) w gówno korpo za 2k /24h w tygodniu. Później (stosunkowo szybko, bo nie minął rok) gdy nauczyłem się już czegoś postanowiłem zmienić firmę. Co i tak nie zmienia faktu, że niejedna osoba z naszego kraju marzyłaby o tego typu stawce.