Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Fajnie jest byc brzydkim, polecam, uczucie 2137/4.76. Siedze w kolejce do lekarza medycyny pracy. Wpadaja dwa #rozowepaski i rozgladaja sie wokol jakby nie wiedzialy gdzie moga isc. Popatrzyly na mnie przez chwile, jedna miala paskudna mine (ta ladniejsza). W koncu ta druga podchodzi i pyta czy jestem do doktora P. Juz mialem odpowiedziec kiedy jakas pielegniarka wyszla i obie stracily focusa ze mnie i poszly do niej do pokoju. Po chwili wyszly i usiadly naprzeciwko (jedyne dwa wolne miejsca). Zapytalem, chyba po normicku czy udalo im sie ogarnac ten gabinet na co obie nawet sie na mnie nie popatrzyly nie mowiac juz o odpowiedzi. Ale nie to bylo najgorsze. Jak bylem u okulisty przyszledl jakis pędzel i obie zaczely go zagadywac. Nagle staly sie mile i rozmowne. Ogolnie polecam, wystarczy byc przeciez mily i pewny siebie. Jak ja dzisiaj. Pozdro #tfwnogf #gorzkiezale #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 14
  • Odpowiedz
wystarczy byc przeciez mily i pewny siebie

Zapytalem, chyba po normicku


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli nie byles pewien siebie skoro nie wiesz czy po normicku ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie glos sie lamal i jąkałeś sie ze sie nie dalo nic zrozumiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PotężnaTowarzyszka: Norma ale zaraz zleca sie rozowepaski z solidarnoscia jajnikow i hurr przeciez one nie musza sie na ciebie patrzec durr
Do tego juz doszlo, ze te istoty nie patrza i nie odpowiadaja pytane, tylko odchodza. Istny wybieg mody. Co za zakompleksione spoleczenstwo

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam je rozumiem. Jak by mnie pytała jakaś brzydka locha to też nie chciałoby mi się odpowiadać, zwłaszcza że nie przyszedłem sobie do lekarza pogadać, tylko się zbadać/wyleczyć. Ładnej oczywiście można wybaczyć, że zagadała.

Kobiety nie powinny dawać przegrywom atencji, bo potem zaczną robić jakieś krzywe akcje, stalking czy co im tam wpadnie do głowy.
  • Odpowiedz
@kabdul: Odpowiedź na pytanie to nie żadna atencja. Jak brzydkiej losze nie odpowiadasz to facetom też odpowiadasz tylko tym z którymi byś się przeruchał? Tak z tego wynika.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: . Dwie dupy które stały przy drodze z telefonami. Przejechałem metr koło nich an jednym kole topowej klasy ścigaczem na sportowym wydechu i nawet się nie spojrzały. Dla porównania gdy 8 lat temu kupiłem sobie swój pierwszy motocykl to dziewczyny same do mnie machały. Gdzie na początku w ogóle nie wiedziałem że to do mnie, dopiero potem zczaiłem że do to do mnie. Wniosek: czasy się zmieniają. Ale też
  • Odpowiedz