Aktywne Wpisy

lubie-sernik +9
Jakie słodycze najbardziej lubicie?

lubie-sernik +19
Mam w nodze 12 śrub i dużą tytanową płytkę bo nie umiem jeździć na hulajnodze.
Od prawie dwóch lat kuśtykam, nie zginam nogi i nie prostuje w pełnym zakresie. Co tydzień wydaje 270 zł na fizjoterapeutę (od dwóch lat).
Długo leżałem więc dużo przytyłem.
xD
Od prawie dwóch lat kuśtykam, nie zginam nogi i nie prostuje w pełnym zakresie. Co tydzień wydaje 270 zł na fizjoterapeutę (od dwóch lat).
Długo leżałem więc dużo przytyłem.
xD
źródło: 1000053030
Pobierz




źródło: comment_CBRtEype97BLAz2DRyg3YgmmFoR5mWZC.jpg
Pobierz@Rasporas: to dlatego że zatrzymałeś się w latach 90. ( ͡° ͜ʖ ͡°) programista dzisiaj to już nie jest nerd z fobią społeczną i w kraciastej koszuli
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Zwyczajnie schemat tego mema funkcjonuje chyba jedynie w głowach wannaby programistów 15k z tej oto stronki na której jesteśmy.