Wpis z mikrobloga

@panzerfucker: Kiedyś był taki podział damskie ciuchy miały guziki z lewej a męskie z prawej*. Dzisiaj masz unisex więc jest uniwersalnie.

Jak dalej nie rozumiesz to załóż jeansy rozepnij guzik i zobacz czy jest z lewej czy prawej strony to określi twoją płeć :D
@timek1119: ja słyszałam, że to się wywodzi z dawnych czasów, gdzie mężczyźni nosili miecze prawą ręką i aby nie zahaczac o guziki, to w te stronę się robiło zapięcia. A damska na odwrót dla rozróżnienia. Ale to trochę bajki pewno ( ʖ̯)
@jafik: @Shatter: Ja czytałem że w dawnych czasach kobietę ubierała jakaś służąca, suknie guziki miały z tyłu więc właścicielce to niewiele dawało dlatego ułatwiało się życie służącej, mężczyzna ubierał się sam no i guziki miał z przodu ubrania, no i zakładano jeszcze że każdy jest praworęczny.
W sumie nie wiem dlaczego ktoś uznał umiejscowienie guzików w kobiecym ubiorze za standard, jakby miało to jakiekolwiek znaczenie w dzisiejszych czasach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panbartosz:
Widzę prawdziwe objawienie dla niektórych. Jak będziecie mieli różową to może da Wam odpiąć któryś guzik i zrozumiecie xD
Pewnie drzwi prawych od lewych też nie potraficie odróżnić.
Za takie pytanie koles powinien mieć dubel
Siedząc w komfortowym pokoju bez stresu i presji czasu musiałem przeczytać to z 5x zeby zrozumieć względnie o co chodzi.
Tak napisane lub niesamowicie hermetyczne pytania to kpina z tego teleturnieju.
To tak jak ten koleś co dostał pytanie o mirabelki...
Przeciez równie dobrze mogli by pytać o to kto grał 4 przechodnia od lewej w 9 scenie 1 połowy filmu "Spartakus" z 1960 roku.