Wpis z mikrobloga

Jak mocno przyciemnić szyby z tylu? Mam kombi, z tylu jeździ dziecko, chciałbym żeby nie świeciło mu słońce, a jednocześnie nie chciałbym stracić widoczności przez szyby. Myślałem żeby zrobić ok 65 boczne i 50 tylna szybę. Jak macie u siebie? Ile liczyć za taka usługę do #mondeo MK4? Może macie jakieś miejsca godne polecenia w #warszawa albo #wloclawek

#motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
Właśnie o taki efekt mniej więcej mi chodziło. Nie masz problemów z widocznością w nocy?

@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: ja mam ciemne-czarne i nie mam problemów z widocznością w nocy. W poprzednim aucie miałem tak samo mocno. Gościu od przyciemniania mi mówił, że ludzie na tym najwyższym poziomie przyciemnienia mają problemy z parkowanie czy tam widocznością w nocy a moim zdaniem to totalna bzdura - normalnie wszystko widać i parkuję bez problemu i
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: ale tylko na swoim terenie? każdy skrawek pewnie znasz, a gdzieś w nieznanym miejscu trochę wcześniej trzeba zerknąć co się dzieje, bo jak jest ciemno jak w dupie to z normalnymi szybami czasem nie widać wiele.. a co dopiero jak #!$%@? na czarno xD
  • Odpowiedz
@PeterFile: robię 30 000km rocznie po różnych miejscowościach, nie jeżdżę autem tylko w promieniu 1km od swojej wioski jak większość tutaj. Przestań już z tym wykopowym gadaniem, nie mam z tym problemu i tyle. A łącznie z takimi szybami zrobiłem jakie 120 000km po całym kraju i za granicą.
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: ale są tacy co piszą, że mają problem więc gdzie tkwi problem? podejrzewam, że w folii.. i jej jakości
mnie głównie rozchodzi się o parkowanie/cofanie w hui wie gdzie jakiejś głuszy, bo tak to nie ma prawa żeby był problem jeśli wszystko jest dobrej jakości, a nie jakiś czarny chłam
  • Odpowiedz