Wpis z mikrobloga

Jak mocno przyciemnić szyby z tylu? Mam kombi, z tylu jeździ dziecko, chciałbym żeby nie świeciło mu słońce, a jednocześnie nie chciałbym stracić widoczności przez szyby. Myślałem żeby zrobić ok 65 boczne i 50 tylna szybę. Jak macie u siebie? Ile liczyć za taka usługę do #mondeo MK4? Może macie jakieś miejsca godne polecenia w #warszawa albo #wloclawek

#motoryzacja
  • 13
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku

Folia Armolan Eldorado 15, 15% przepuszczalności.

Od srodka jest ciemniej ale nie jest jakos super ciemno, a blokuje skutecznie promienie sloneczne. Moj mlody siedzi spokojnie.

Od zewnatrz natomiast wszystko zależy od kąta patrzenia. Ale zazwyczaj mało widać. Takze ciekawscy za duzo nie zobacza.

Generlanie obawiałam się takiego przyciemnienia czy nie bedize w srodku za ciemno ale jest ok, początkowo chcialem 40-50%, ale ostatecznie zdecydowałem sie na ciemniejsza bo chcialem uniknąć dodatkowych
m.....r - @niewidzialnarekawolnego_rynku 

Folia Armolan Eldorado 15, 15% przepuszcza...

źródło: comment_AAAQBs1CGB1eQb066GPLZNeJBNNv46W0.jpg

Pobierz
Właśnie o taki efekt mniej więcej mi chodziło. Nie masz problemów z widocznością w nocy?

@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: ja mam ciemne-czarne i nie mam problemów z widocznością w nocy. W poprzednim aucie miałem tak samo mocno. Gościu od przyciemniania mi mówił, że ludzie na tym najwyższym poziomie przyciemnienia mają problemy z parkowanie czy tam widocznością w nocy a moim zdaniem to totalna bzdura - normalnie wszystko widać i parkuję bez problemu i po
@SpokojnyPan: ale tylko na swoim terenie? każdy skrawek pewnie znasz, a gdzieś w nieznanym miejscu trochę wcześniej trzeba zerknąć co się dzieje, bo jak jest ciemno jak w dupie to z normalnymi szybami czasem nie widać wiele.. a co dopiero jak #!$%@? na czarno xD
@PeterFile: robię 30 000km rocznie po różnych miejscowościach, nie jeżdżę autem tylko w promieniu 1km od swojej wioski jak większość tutaj. Przestań już z tym wykopowym gadaniem, nie mam z tym problemu i tyle. A łącznie z takimi szybami zrobiłem jakie 120 000km po całym kraju i za granicą.
@SpokojnyPan: ale są tacy co piszą, że mają problem więc gdzie tkwi problem? podejrzewam, że w folii.. i jej jakości
mnie głównie rozchodzi się o parkowanie/cofanie w hui wie gdzie jakiejś głuszy, bo tak to nie ma prawa żeby był problem jeśli wszystko jest dobrej jakości, a nie jakiś czarny chłam