Wpis z mikrobloga

@zapomnialem_hasla_xd: Studia, COD Modern Warfare, jak wchodziliśmy z kumplem na serwer to ludzie uciekali i wyzywali nas od cziterów xD K/D ratio na poziomie 10 do 1. Jakbym dzisiaj spróbował to prawdopodobnie nie wiedziałbym jak się biega xDDD
  • Odpowiedz
@zapomnialem_hasla_xd: Mirku, odpowiem Ci w ten sposób.
Gra w którą ja gram ma już ponad 11 lat. We wrześniu 2008 r. dołączył do niej gracz o nicku WubWoofWolf. Szybko stał się znany w jej community dzięki swoim najwyższej klasy umiejętnościom oraz ilości czasu którą na nią poświęcał. Brał udział w pierwszym oficjalnym turnieju gry (który wygrał) i w pierwszych Mistrzostwach Świata w grę, na początku 2011 r.
Timeswap. Rok 2017,
  • Odpowiedz
Jak usiadłem ostatnio po dłuuuugim czasie do FPSa (BF1) to miałem problem z trafieniem kogokolwiek, po tygodniu grania dzień w dzień po kilka godzin znowu okupuję pierwsze pozycje listy wyników...


@Dolan: jeszcze dochodzi konfig oraz zmieniony lag. Nawet rozdzielczość ekranu może mieć wpływ. Wtedy trzeba się przyzwyczaić do lekko innego celowania.
  • Odpowiedz
@zapomnialem_hasla_xd: 16 lat, wracasz z gimbazy o 14 i grasz do 23 w csika, tak codziennie. Potem 2 msc wakacji. 26 lat, wracasz z roboty o 17, odpalisz sobie 2 meczyki na tydzień i grasz na 16latków którzy wrócili z gimbazy o 14 i #!$%@?ą Cię rozgrzani o 21 jak chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasztan_: forza horizon 4, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po 6l wróciłem do grania na PC tak bardziej regularnie i gra daje tyle frajdy, że odpalam z przyjemnością. Jeśli grałeś kiedyś w TDU to wiesz o czym mówię. :)
  • Odpowiedz
@zapomnialem_hasla_xd: Na pewno w jakims stopniu z wiekem spada szybkosc reakcji, ale moze to wynika tez z tego, ze mlodzi graja w te gry po kilka godzien dziennie po szkole, a dorosly czlowiek z praca i obowiazkami pogra moze kilka godzin w tygodniu.
  • Odpowiedz