Wpis z mikrobloga

#p0lka #przemyslenia #niepopularnaopinia
Kochani, ja naprawdę wszystko rozumiem, ale niektóre sprawy już na początku przeszły ludzkie pojęcie, a potem już szły w kierunku nieskończoności. Jakieś pare dni temu w rozmowie z koleżanką ta przyznała, że Marta Linkiewicz może być w pewien sposób autorytetem dla kobiet, bo zrywa decorum z tematu kobiecego podejścia do seksu i "przeciera szlaki". Wtedy uznałem - nie będę bił piany do opinii jednej dziewczyny. Oczywiście już się nie kolegujemy. Ale wczoraj inna znajoma powiedziała prawie to samo i dziś przeczytałem na wykopie komentarz różowego paska o tym, że Linkiewicz "mówi o seksie tak jak mężczyźni". Bodajże 300 plusów.

To nie sa żadne "wysrywy przegrywów" ani mizoginia, a to się dzieje naprawdę - Linkiewicz staje się autorytetem dla Polek. Jakie są autorytety mężczyzn? Zapytaj losowych ludzi. Dowiesz się że "Einstein", "Skłodowska", może ktoś powie "Piłsudski", ktoś wymieni papieża, ktoś inny wspomni o swoim ojcu lub matce. Rolą autorytetu w życiu człowieka jest stawanie w wiecznej opozycji do zniechecenia wynikającego z przeciwności losu. Autorytetem jest posągiem, na który patrzymy z dołu. Nie chodzi o to, że chcemy robić dokładnie to samo, co nasz autorytet, np. nie każdy kto podziwia papieża musi od razu zostać kapłanem. Autorytet nie prowadzi nas żadną drogą, a jedynie pokazuje, że i nasza droga moze być na swój sposób satysfakcjonująca. Chcemy być między autorytetami, ale kopiujemy je tylko (albo aż) w sposób niebezpośredni, metonimiczny. Wybieramy pewną cechę i przyozdabiamy nią własną ambicje, bierzemy sobie autorytety jak talizmany. Przykład - Aleksander Wielki podbił świat - to znaczy, że był odważny. Ja nie chcę podbijać świata na czelę armii, ale chcę być odważny w codziennym życiu - rozumiecie już o co mi chodzi?

Poza tym autorytet jest papierkiem lakmusowym charakteru człowieka - to, kogo sobie wybieramy, wile o nas mówi. To teraz zastanówmy się nad osobą, której imponuje Marta Linkiewicz. Nad samą Martą nie będe się zastanawiał, bo musiałbym ją obrazić. Osobie takiej imponuje oportunizm, łamanie zasad moralności - jednak w sposób nie konstruktywny, ale destruktywny. Linkiewicz jaki autorytet nie proponuje NIC w zamian, tylko konformizm i rozpad. Dlaczego Polkom imponuje Linkiewicz? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - pokazuje, że może być nic zamiast czegoś. Że można nie robić nic, co naszym kobietom bardzo, bardzo pasuje. Dodatkowo legitymizuje zachowania Polek, które są już normą de facto, ale nie mają jeszcze swojego odbicia w autorytetach. Linkiewicz jest żywotną odpowiedzią na potrzebe kobiet w tym kraju, a tą potrzebą jest robienie niczego. Jeszcze bym coś napisał o chęci puszczania sie z murzynami, ale już nawet mi się nie chcę.

Szukajcie sobie żon w innym kraju.
  • 26
@Wergiliusz: Dziewczyny, którym imponuje patologia umysłowa i obyczajowa? Niemożliwe!... Wszak nic, co robi kobieta nie może być złe lub naganne. Takie rzeczy to tylko mężczyźni.

A swoja drogą, to inspirujące jak funkcjonuje kobiecy imperatyw aktualnie. Nie idzie na ustępstwa. Bierze wszystko - jako nastolatka/dwudziestolatka niestygmatyzujące, swobodne życie seksualne, potem ok. 30 roku życia beta bankomat i skoki w bok na bolca #chad -a lub dziecko i łupieżczy rozwód. A z dzieckiem
@Wergiliusz: Przecież Rosja i Ukraina to wylęgarnie tępych karyn które interesuje głównie ile masz pieniędzy i są gotowe rozkładać przed tobą nogi jeśli suma jest masz wystarczająco dobry samochód xD Uprawiasz typowy błąd poznawczy i idealizację innych miejsc z którymi nie masz zbyt dużego kontaktu. Tak samo konserwatyści z zachodu często idealizują p0lki, że to tradycjonalistki niezepsute przez feminizm xDDD
@dr_Klotz: Czytaj ze zrozumieniem. Właśnie napisałem, że tym krajach też taka linkiewicz miałaby szansę zaistnieć, bo kobiety tam sa takie jak Polki.

@niechcacy_przypadkiem: Racja. Kobiecy imperatyw w Polsce dzisiaj jest siłą całkowicie destruktywną i bez żadnej zdolnosci do kreowania lub polepszania otoczenia. Przykładem jest też to, że kiedy Polka krzyczy o rowności, zawsze jest to równość rezultatu, a nigdy równość szansy. Obecnie w Polsce kobiety mają identyczne szanse jak mężczyźni,
@niechcacy_przypadkiem: Bliski wschód czyli gdzie? Iran, Turcja, Arabia Saudyjska? Podejrzewam, że laski z dużych aglomeracji w czasach tindera też tam się #!$%@?ą jak szalone. Zostaje prowincja, ale tam ci łeb urwą xD

Czytaj ze zrozumieniem. Właśnie napisałem, że tym krajach też taka linkiewicz miałaby szansę zaistnieć, bo kobiety tam sa takie jak Polki.


@Wergiliusz: No to powiedz gdzie szukać tej twojej żony idealnej xD U pigmejów? xD
@Wergiliusz: i tak Ci zaraz jakaś różowa wyskoczy że faceci są tacy sami, i że nie masz prawa ich ograniczać by sobie skakały na dowolnej ilości bolców i ogólnie się szmaciły. ¯\_(ツ)_/¯
Tyle że później po pruciu się z połową miasta przychodzi moment w którym jest "chlip chlip, nie mogę znaleźć porządnego faceta chlip chlip" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wergiliusz: ja bym się cofnął nawet dalej - dlaczego kobiety mają rywalizować z mężczyznami? Czy życzeniem każdego poważnego mężczyzny nie jest, aby kobieta go uzupełniała, by razem mogli założyć rodzinę? Czy chodzi o radykalną równość we wszystkim (degenerującą naturalne różnice obu płci) czy szansę na szczęśliwe życie?
Kobiety są bardziej podatne na wpływ a feminizm im zrobił/robi pranie umysłów.
@Wergiliusz: 100% prawdy w tym poście. P0lki zwyczajnie się zezwierzęcają i nie ma na to żadnej rady ani rozwiązania. A jak powiesz wprost że jest to złe to zostaniesz nazwany betonem, patriarchalną świnią i oczywiście człowiekiem z małymi jajami bo nie potrafisz "okiełznać" PRAWDZIWEJ KOBIETY
@niechcacy_przypadkiem: Nie ma już szans na to, by płcie się uzupełniały. To by wymagało zastosowania modelu, w którym mężczyźni robią to, w czym sa lepsi od kobiet, a kobiety to, w czym są lepsi od mężczyzn. Kobiety dąża do czegoś zupełnie odwrotnego - deprecjonują sfery w których są lepsze i uciekają od nich (wychowywanie dzieci, organizowanie przestrzeni w domu) a z całej siły wywyższają te, w których są gorsze (zarządzanie zespołem,
@Traj: ten moment często przychodzi gdy poznają 'wlasciwego', 'ulozonego' chłopa, wcześniej myślały cipką. I jest ból że facet nie akceptuje ons, fwb.
Co jest chwalebnego w osiąganiu prostych sukcesów? Sukcesem jest gdy facet poderwie dziewczynę i razem spędza noc, to facet podchodzi, zagaduje, zaprasza, uwodzi, babka jest albo chętna albo nie, tyle z tego całego 'zaliczania facetów przez babki'
@dziqs1987: no i to jest problem zasadniczy, obecnie panuje kult myślenia cipką wśród kobiet i to jest zasadniczy problem, kiedyś również to istniało jednak było przez społeczeństwo potępiane. Obecnie porządny facet, który niesie ze sobą jakieś wartości jest opluwany na rzecz kolesia który oczywiście że chce tylko poruchać. Więc o czym my mówimy?
Już nie chodzi o to by nie uprawiać seksu, ale nie bądź zwierzęciem które rucha byle jaką procę,
@Wergiliusz: mi pozostaje tylko nadzieja ze to wszystko jest jakąś formą ewolucji i drogą naturalną z czasem te idiotki po prostu wymrą, ciężko jest stworzyć i utrzymać związek z kimś kto ma wyprany mózg feminizmami wiec jak już zauważyliście często kończy się to albo życiem samemu albo rozwodem, nawet jak przyznają jej dzieci to i tak będzie im brak wzorca męskiego, myśle ze z czasem samo się wszystko zrównoważy i rak