Wpis z mikrobloga

Teraz w ogóle o to nie chodzi tylko o totalną kontrolę nad społeczeństwem jak już.


@szpongiel: Hmm, to w takim wypadku skoro nie chodzi o zmiany w ekonomicznej bazie, to nie można tego zjawiska nazywać "marksizmem", nawet "kulturowym".

Greviance Studies Affair


Coś jak sprawa Sokala? Dla mnie meh, bo poza wartością propagandową niczego wielkiego w taki sposób nie da się udowodnić
  • Odpowiedz
@krystian-masiak Czy geje chcą brać śluby kościelne? XD
Tak, dzieci niech gnija w sierocincach, bo przecież jakby wychowywało je dwoje kochających się facetów lub kobiet to wyrosłyby z nich okropne geje, albo potworne gendery xD
Tęczowe piątki takie złe. Przeciez w szkołach powinni uczyć że gejów się #!$%@? zboczuchow wstretnych xD
  • Odpowiedz
Tak, dzieci niech gnija w sierocincach, bo przecież jakby wychowywało je dwoje kochających się facetów lub kobiet to wyrosłyby z nich okropne geje, albo potworne gendery


@GrammarNazi: zasadniczo w takich przypadkach należy obliczać "koszt alternatywny", który w kwestii adopcji przedstawia się następująco: czy lepszy jest brak wzorca rodziny, czy wzorzec negatywny.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Nic takiego nie powiedziałem. Uważam, że nie jest to normalne, że facet przebrany za kobietę bierze sobie cudze dziecko na kolana i wmawia mu, że bycie gejem jest zajebiste i pełne przygód xD. Co do adopcji, to tak mogą wyrosnąć potworne gendery. Dzieci zazwyczaj naśladują rodziców i wyobraź sobie, że masz takich rodziców (patrz zdjecie). Nie dość, że dziecko nie ma życia w szkole po pierwszym pojawieniu się rodziców
krystian-masiak - @GrammarNazi: Nic takiego nie powiedziałem. Uważam, że nie jest to ...

źródło: comment_g1zvdInw2SLpxUYzLBLWNugxzPP4uPJk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Co do adopcji, to tak mogą wyrosnąć potworne gendery. Dzieci zazwyczaj naśladują rodziców i wyobraź sobie, że masz takich rodziców (patrz zdjecie).


@krystian-masiak: a jeśli ci powiem, że ludzie homoseksualni oraz transseksualni rodzą się przede wszystkim w heteroseksualnych rodzinach, to na kogo zwalisz winę? Przecież twoim zdaniem dzieci zazwyczaj naśladują rodziców, więc skąd wzięły wzorce, skoro byli wychowywani przez mamę i tatę, którzy byli rzecz jasna heteroseksualni?

Nie dość, że
  • Odpowiedz
  • 0
@tumulekl Stąd, że jesteś homofobem. Możesz swoje wysrywy ubierać w pseudointelektualne wywody, ale nadal jest to głupie. Chociaż ja też się trochę ośmieszam odpisujac na Twoje tanie zaczepki.

@GrammarNazi trochę XD
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Państwo udziela małżeństw permanentnie bezpłodnym parom w drodze wyjątku wynikającego z technicznej niemożności sprawdzania każdej pary z osobna, zwłaszcza gdy bezpłodność jest jednak niewielkim procentem. Natomiast sam akt przyznawania bezpłodnym parom praw małżeńskich wzmacnia jedynie pożądany heteronormatywny model rodziny :)
  • Odpowiedz
Para homoseksualna natomiast nie może się "wyleczyć" ze swojego braku zdolności do prokreacji, ani nie moze też "zmienić zdania"


@tumulekl: para homoseksualna może wykorzystać surykatkę lub może zaadoptować dziecko i równie dobrze wychować dziecko.

Państwo udziela małżeństw permanentnie bezpłodnym parom w drodze wyjątku wynikającego z technicznej niemożności sprawdzania każdej pary z
  • Odpowiedz
wynikającego z technicznej niemożności sprawdzania każdej pary z osobna,


@tumulekl: Osoby starsze, niepełnosprawne, ciężko chore można bardzo łatwo zidentyfikować. Ogółem z tego co piszesz państwo nie powinno zezwalać na małżeństwa osób starszych, ze względu na brak potomstwa.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic:

para homoseksualna może wykorzystać surykatkę


czyli zabrać z potencjalnej puli zdrowych zdolnych do reprodukcji w heteroseksualnych rodzinach kobietę w zamian za wychowywanie dziecka w rodzinie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakovKarnic:

co jest złego w związkach osób homoseksualnych.

Zła jest regresywna lewica forsująca nowy totalitaryzm na garbie niby-pomocy klasie uciśnionych.

W związkach homo społecznie nie ma specjalnie żadnego pożytku ale szkody też zbytniej nie widzę. Zrobiliby te partnerskie i nara. Skala ekspozycji tematów "mniejszościowych" jest natomiast chorobliwie nadreprezentowana.
Ja się zaś nie dowiedziałem, czemu aktywizm LGBT wciąż rośnie w krajach, w których od dawna są homo-związki, a nawet adopcja.
  • Odpowiedz
@Nidor: No ciężko, żeby się urodziło dziecko w homoseksualnej rodzinie, bo raczej to tak nie działa xD Chyba, że invitro lub surykatka, ale chętnie Ci odpowiem:

Po pierwsze: Seksualność objawia się z wiekem na różne sposoby
Po drugie: takie dzieci nie wiedzą zbytnio co to tolerancja i raczej je to nie obchodzi
Po trzecie: Jak rodzice wyglądają jak klauny i podobnie ubierają dziecko to nie dziwne, że się z nich
  • Odpowiedz