Wpis z mikrobloga

Ja się zaś nie dowiedziałem, czemu aktywizm LGBT wciąż rośnie w krajach, w których od dawna są homo-związki, a nawet adopcja.


@szpongiel: moim zdaniem LGBT+ nie jest monolitem i nie powinno się go tak traktować. Należy przynajmniej oddzielać tradycyjne LG (raczej mało kontrowersyjne nawet w Polsce) od B (rozsądek mówi, że to przemiotnik raczej mocno temporalny, osoby w młodym wieku lubią eksperymentować nim się ustatkują [a poza tym umacnia stereotyp
  • Odpowiedz
czyli zabrać z potencjalnej puli zdrowych zdolnych do reprodukcji w heteroseksualnych rodzinach kobietę w zamian za wychowywanie dziecka w rodzinie niezdrowej.


@tumulekl: nikogo nie zabierają. Przecież ta kobieta gdyby nie urodziła dziecka gejom to w ogóle by nie urodziła. Natomiast rodzina homoseksualna jest tak samo prawidłowa jest heteroseksualna. Dzieci rozwijają się tak samo prawidłowo.

to nie zwiększa zasobów ludzkich w społeczeństwie, to tylko relokacja
  • Odpowiedz
Przecież ta kobieta gdyby nie urodziła dziecka gejom to w ogóle by nie urodziła


@JakovKarnic: dlaczego? Skoro jest zdolna urodzić dziecko gejom, to jest też zdolna urodzić dziecko tradycyjnemu mężowi

rodzina homoseksualna jest tak samo prawidłowa jest
  • Odpowiedz
No ciężko, żeby się urodziło dziecko w homoseksualnej rodzinie, bo raczej to tak nie działa xD Chyba, że invitro lub surykatka


@krystian-masiak: czyli działa i jest możliwe.

Po pierwsze: Seksualność objawia się z wiekem na różne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JakovKarnic:

czy mi się wydaje, czy lewica je chce, ale to prawica blokuje


Upolitycznienie tematu i polaryzacja zamiast dialogu. Klasie politycznej żadnej ze stron nie chodzi o rozwiązywanie problemów tylko ich eskalację - klasyczne dziel i rządź.
Można mówić by o kompromisie ale najbardziej wokalna część z obu stron ciągnie temat w esktrema i tak się toczy
  • Odpowiedz
@Nidor: Nie mówię rodzicom jak wychowywać dzieci, więc nie jestem hipokrytą, to ty #!$%@? o jakichś tolerancjach i wychowaniu. Ja mówię o tęczowych piątkach, gdzie OBCY LUDZIE WPAJAJĄ DZIECKU, ŻE HOMO JEST SPOKO (podkreślę bo czytać ze zrozumieniem, to nie umiesz). Jak chcesz dzieci uczyć tolerancji to wyślij swoje na lekcje tolerancji u pary dwóch 50-letnich zwyrodnialców, a nie zmuszasz inne do oglądania tego czegoś. Chorą ideologią nazywam to coś,
  • Odpowiedz
OBCY LUDZIE WPAJAJĄ DZIECKU, ŻE HOMO JEST SPOKO


@krystian-masiak: jest spoko, tak samo jak hetero czy bi. diluj z tym.

. Jak chcesz dzieci uczyć tolerancji to wyślij swoje na lekcje tolerancji u pary dwóch 50-letnich zwyrodnialców, a nie zmuszasz inne do oglądania tego
  • Odpowiedz
@krystian-masiak: skoro wylałeś już z siebie tę usilnie skrywaną frustrację, odpowiesz w końcu na moje pytanie? Skąd wzięły się osoby homoseksualne i transseksualne, ale np. dwadzieścia, sześćdziesiąt, dwieście lat temu, kiedy LGBTQWERTY (swoją drogą, co oznaczają następująco literki QWERTY?) nie miało na nic wpływu, ponieważ organizacja nie istniała, gejów palono na stosach, więc nie było szans, aby ktokolwiek "afiszował" się ze swoją odmienną seksualnością? Obecnie znajdziesz wymówkę w tęczowych piątkach
  • Odpowiedz
akapit o tym, że dzieci w związkach jednopłciowych rozwijają się całkowicie normalnie


@JakovKarnic: za długi, zacytuj tutaj esencję. Gdybyśmy mieli się teraz przerzucać lekturą to dyskusja straciłaby dynamikę niezbędną do jej istnienia ;)

bo najpewniej urodziłaby normalnemu mężowi zamiast
  • Odpowiedz
a to gejom rodzi z dobrego serca?


@tumulekl: najpewniej za kasę, no i co z tego? Gdyby kobiety nie musiały pracować to by rodziły więcej dzieci, czy to argument za zakazem pracy kobiet?

kobieta po tego typu przygodach staje się znacznie mniej pożądana przez
  • Odpowiedz