Wpis z mikrobloga

Nudzi mi się, więc w celach sentymentalnych powrzucam tutaj zdjęcia(niskiej jakości) z 2004 na których widać rzeszowskie parkingi osiedlowe. Nie jestem z Rzeszowa, ale to wygląda tak jak parkingi w tamtym okresie w całej Polsce(może poza bogatszą Warszawą). Dziwnie się patrzy na te zdjęcia, na niektórych same zabytki, a na innych auta, które nadal spotykamy na drogach.
#rzeszow #samochody #gimbynieznajo #nostalgia #motoryzacja
W.....c - Nudzi mi się, więc w celach sentymentalnych powrzucam tutaj zdjęcia(niskiej...

źródło: comment_S7VsRFYkfnLixnXic13LGkQ6pyDOG6J6.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: Byłem, i co z tego? Na jakim etapie rozwoju jest Rzeszów, a na jakim Kraków? Ten łysy idiota ma powielać błędy praktycznie wszystkich włodarzy w tym kraju? Chociaż w Krakowie to chociaż okolice Nowej Huty są trochę zarośnięte i kojarzę, że w przeciwieństwie do Rzeszowa jeszcze mają tam jakiś park. Nie znam się na topografii Krakowa, mówię jedynie na podstawie tego, co sam widziałem.
  • Odpowiedz
@Rifez: w 2004 mimo innej wartości złotówki było łatwiej o takie 10 letnie BMW jak teraz, pamiętam jak kuzyn kupił wtedy 10 letnie 320 w coupe za 15 tys. teraz za 10 letnią serie 3 w coupe trzeba zapłacić ponad dwa razy tyle, z drugiej strony w 2003 rodzice kupili w salonie polo 9N za 42 tys, a teraz podobna wesja jest tylko jakies 15 tys droższa.
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: Na takich zdjęciach strasznie podoba mi się ta przestrzeń, nie tak jak teraz strach pojechać do Katowic, bo nie ma gdzie zaparkować i ulice zawalone autami. Kiedyś to była przyjemność. To samo na osiedlach, codziennie strach, że nie będziesz miał gdzie zostawić auta.
  • Odpowiedz