Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pizza

Jaram się mireczki bo w końcu spiąłem dupę i dokończyłem swoją pierwszą grę na mobilne :)
No i wy możecie się jarać ze mną bo robię z tej okazji #rozdajo pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obojętnie skąd byle się dało opłacić online. Powiedzmy do 50zł czyli taka na wypasie :)

Zielonki również mogą, a co mi tam.
ALE! Oprócz oczywistego zaplusowania trzeba jeszcze zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gierka to prosty zabijacz/wypełniacz czasu z syndromem "jeszcze jednej próby" z możliwością grania w rankingu globalnym.
No i w tym rankingu musi się znajdować Wasz nick jeśli chcecie wygrać pizzę ;)
Może być nick z wykopu albo inny - to już do ustalenia na priv ze zwycięzcą #mirkorandom :)
Losowanie 31.03 (niedziela) o 17:00 co by na kolację pizza była :D

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MeatyOreGames.GARBall

iOS: Niestety na razie brak bo Apple chce 100$ na rok za konto developerskie - złodzieje :P

Krytyka i sugestie mile widziane :)

#gamedev #unity #programowanie #gry #andorid #ios #pizzaportal #pysznepl #pyszne
Enignum - #rozdajo #pizza

Jaram się mireczki bo w końcu spiąłem dupę i dokończyłem...

źródło: comment_rurVSy8aPu21skCaCpb6JCquOkgHmNij.jpg

Pobierz
  • 29
@Enignum: nie można właczyć global ranking. Pokazuje komunikat, że wymagane jest połączenie z netem (mam włączone).
Subiektywne wrażenia:
Gra przyjemna choć gdyby nie od Mirka to bym wywalil raczej.
Plusy: spoko pomysł ze zmniejszaniem gały, latwe sterowanie, gierka dobra na kibelek.
Minusy: mam wrażenie, ze jest zwalona synchronizacja dźwięku (male opoznienie ale slyszalne - gala spada i z opoznieniem jest odglos).
Dodaj jakaś chillową muzykę, rozważ double jump bo troche wkurza
@lukas736: Mega dziwne bo on po prostu próbuje ściągnąć plik mapy .txt z mojego serwera i tyle ;o
@PanDorsz: To samo z połączeniem widzę u ciebie co wyżej napisałem... nie mam pojęcia czemu :(
Co do reszty - dzięki za feedback :) Rozwijał chyba nie będę - chyba że by było dużo graczy ale są pomysły na kolejne gierki :)
@Enignum: gierka spoko, wciąga, ale ogólnie słabo mi idzie :D poza tym denerwuje mnie ta zmiana kolorow trochę, oczy bolą a momentami kolory są tak ciemne, że piłka mi znika z oczu. Fajnie by było, gdyby była możliwość ustawienia sobie koloru konkretnego, albo właśnie opcja zmiany kolorów. Ale ogólnie spoko zabijacz czasu, oby tak dalej :)
@Enignum: Zanim w ogóle odpaliłem grę i zobaczyłem o co w niej chodzi pokazały mi się już dwie reklamy. Potem wróciłem do menu głównego żeby zobaczyć czy da się gdzieś zmienić nick. Kolejne dwie. Po tym odinstalowalem. 4 reklamy w ciągu dwóch minut? Kpina.
@Enignum: pobrałem, pograłem, nawet przyjemne, trochę irytuje mnie auto start po przegranej, wolałbym tap to Play za każdym razem... A i baner tam by siadł wtedy.
Też hobbistycznie tworzę swoją mobilke.
Powiedz no... Reklamy z unity ads ? Jeśli tak to dlaczego ?