Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pizza

Jaram się mireczki bo w końcu spiąłem dupę i dokończyłem swoją pierwszą grę na mobilne :)
No i wy możecie się jarać ze mną bo robię z tej okazji #rozdajo pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obojętnie skąd byle się dało opłacić online. Powiedzmy do 50zł czyli taka na wypasie :)

Zielonki również mogą, a co mi tam.
ALE! Oprócz oczywistego zaplusowania trzeba jeszcze zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gierka to prosty zabijacz/wypełniacz czasu z syndromem "jeszcze jednej próby" z możliwością grania w rankingu globalnym.
No i w tym rankingu musi się znajdować Wasz nick jeśli chcecie wygrać pizzę ;)
Może być nick z wykopu albo inny - to już do ustalenia na priv ze zwycięzcą #mirkorandom :)
Losowanie 31.03 (niedziela) o 17:00 co by na kolację pizza była :D

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MeatyOreGames.GARBall

iOS: Niestety na razie brak bo Apple chce 100$ na rok za konto developerskie - złodzieje :P

Krytyka i sugestie mile widziane :)

#gamedev #unity #programowanie #gry #andorid #ios #pizzaportal #pysznepl #pyszne
Enignum - #rozdajo #pizza

Jaram się mireczki bo w końcu spiąłem dupę i dokończyłem...

źródło: comment_rurVSy8aPu21skCaCpb6JCquOkgHmNij.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buhubuhu: Tap to play za każdym razem byłby irytujący IMO.
Tak, Unity Ads. Hmmm... Chyba głównie przez to, że kiedyś dostałem bana na AdSense i nie dogadasz się tam z żadnym człowiekiem bo same roboty i boty - wybrałem przez to Unity ;)
  • Odpowiedz
@Enignum: a nie myślałeś o innej sieci? Na unity ads są tylko reklamy gier z tego co wiem... Co może ci kraść ruch...
Co do tap to play to za którymś razem ten instant restart mnie zaczął męczyć i zacząłem szukać pauzy ... Co prawda znalazłem i chwała Ci za to ale jednak wolałbym dobrowolnie decydować czy chce zagrać jeszcze raz.
Jeszcze podpytam... Promocja tylko przez mirko czy robisz jakąś
  • Odpowiedz
@buhubuhu: Raczej głównie Google i Unity najpopularniejsze, z google będę musiał spróbować pewnie tak i tak ;)
W sumie nie pomyślałem o kradnięciu ruchu... ale czy aż tylu ludzi klika w te reklamy?
Tylko mirko ;p choć myślałem, że więcej ludzi się rzuci na darmową pizzę :P
  • Odpowiedz
@Enignum: No AdMob ma to do siebie że możesz (podobno- sam jeszcze tego nie robiłem, na razie staram się zrobić research) ustawić tematykę reklam. Te reklamy unity ads z tego co zostałem zmuszony zobaczyć są dosyć dobre, myślę że 1 na 100 kliknie, a dla nas, maluczkich, liczy się chyba każdy jeden, dlatego chyba warto... i wołaj jak ogarniesz bo będę miał więcej pytań ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@buhubuhu: Raczej wątpię, że będę dalej to klepał... musiało by się zlecieć więcej graczy żeby był sens... no a wszystko od reklamy zależy.
Raczej biorę się za kolejne pomysły :)
  • Odpowiedz
@Enignum: zaplusowałem, ale z powodu tego, że mieszkam za granicą, nie chcę pizzy.
Jeśli wygram i byłaby taka możliwość, to poproszę pieniążki na jakąś wybraną przeze mnie fundację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz