Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #remontujzwykopem #prawo #vat #afera

Ale mnie wkuewili dzisiaj ze sklepu gdzie zamawiałem blat do kuchni.

Po miesiącu od doręczenia przysyłają na maila ponaglenie do zapłaty na 10zl i doliczone 3 grosze karne odsetki.

Jak się spytałem za co skoro wszystko opłaciłem, wysłałem dowody wpłaty itd.to napisali że za mocowania.

Owszem wraz z blatem nie dostałem mocowań do połączenia dwóch części blatu ze sobą ale w zamówieniu pisałem aby dali wszystko co niezbędne. Po wtarganiu tego na 5 piętro zadzwoniłem co z tymi mocowaniami to mnie przeprosili,.powiedzieli że jutro ktoś to przywiezie i wrzuci do skrzynki co tak się stało.

No i po miesiącu dostaje ponaglenie i po mojej prośbie fakturę. Jeszcze twierdzi kobieta że fakturę wsadziła do skrzynki co jest bzdura.

Na moje pytanie czy według niej zamowilem telefonicznie dodatkowo mocowanie a oni za darmo mi je przywieźli spoza miasta w mniej niż 24h i czemu nie uwzględnili tego transportu w fakturze juz nie odpowiedziała.

Cisza. Zastanawiam się teraz czy ich gdzieś nie #!$%@? za wystawienie fikcyjnych faktur na które nie było zamówienia. Są na to paragrafy.

Najbardziej mnie #!$%@? jej opryskliwy ton w mailach i ściemnienie.
  • 3