Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jabolsy: nooooooo, choćby #!$%@? miasta zagwarantowało ludziom - także tobie - 8h dzień pracy. Chyba nie sądzisz, że uzyskano to demokratycznymi protestami? Jakbyś chciał 8h dzień pracy kiedyś i zacząć strajkować, to dostałbyś kulkę albo pałą w zęby xD (inb4 wymyślam, tak reagowała policja na protesty choćby w USA).
@rzuberbozy: haha lewica walczyła o lepsze jutro. No faktycznie życie w #!$%@? mieście to lepsze jutro.
NIech Lewica się wyniesie do krajów Arabskich. Skoro tak kochają islamistów i lubią żyć w #!$%@? chlewie to tam idealnie się wpasowują. Tylko muszą mieć na względzie, że w tym kraju gejusów się zrzuca z budynków.
Ja #!$%@? pierwszy raz mam nieprzyjemność rozmawiać z przedstawicielem waszego gatunku. Ciekawi mnie to płytkie myślenie lewaków.
@voor: @rzuberbozy: U mnie w spółce też był strajk i nie rozwalali miasta. Wystarczyło, że przestali pracować jeden dzień i przyniosło to gigantyczne straty. I udało się wywalczyć podwyżki. Nie było kokosów, ale wystarczyło żeby ludzi zadowolić. Strajki dobra rzecz, ale na filmiku widzę bandę troglodytów którzy sobie zorganizowali marsz i rozwalają miasto. NIe wygląda to na strajk.
@jabolsy Porównaj sobie sytuacje praw pracowniczych w Polsce, a w USA. Chociażby przywołując ruch zółtych kamizelek we Francji - ludzie zyskali więcej wolności i praw aniżeli poszliby do urn. Akcja bezpośrednia działa I jest to nóż na karku klasy wyzyskującej.

Zresztą - czemu nie mogą #!$%@?ć miasta? To pracownicy je budowali i pracownicy mogą je #!$%@?ć.
@rzuberbozy: Panie, ruch żółtych kamizelek zaczął się od podwyżek cen benzyny. Później to się przerodziło w walkę z rządem Makaroniarza. Co nie zmienia faktu, że jest jakiś konkretny powód. Jest szansa żeby to załagodzić i dogadać się z walczącymi. A na filmiku mamy klasyczną antife której nie da się zadowolić i dogadać się. Oni chcą anarchizmu i zniszczenia wszystkich korporacji. Wszystkiego na czym się opiera cała gospodarka. Taka walka żeby coś
@rzuberbozy:
Ale ugiął przed czym? Żółte kamizelki to własnie przykład niszczącej siły bez raczej żadnych spójnych postulatów. Te które latają od czasu do czasu są wzajemnie sprzeczne i zupełnie niejasne. I jak w przypadku cen paliw, zupełnie nie lewicowe.

myślisz, że przez kolejnych prawych prezydentów w USA wzrośnie płaca minimalna oraz warunki życia


Sugerujesz że wybory były sfałszowane?
Niszczącej siły?

Oj kolego liberale, zapoznaj się z tym co francuska policja robiła podczas protestów.


@rzuberbozy:
whynotboth.gif

Fakt faktem, iż żółtym kamizelkom brakuje - hehe - komiternu.


Chodzi ci o jakieś przywództwo? Tak, brakuje.
Ale to randomowy ruch nastawiony raczej na niszczenie niż cokolwiek innego, więc przywództwo im nie potrzebne.
@rzuberbozy: Przecież jak rozwalają miasta to obiektywnie poziom zamożności społeczeństwa spada, bo rozwalony autobus czy służby zajęte zaprowadzeniem spokoju czy choćby sprzątaniem nie wprowadzają żadnej wartości dodanej, a można te zasoby spożytkować lepiej.
@Pixelator: @rzuberbozy: zgodzę się jeśli chodzi o niszczenie przestrzeni publicznej jak np. przystanków (takie rzeczy były na żółtych kamizelkach, mniejsza o to na ile prawdopodobne że w ramach prowokacji) czy mienia zwykłych ludzi (chyba na protestach przed G20 widziałem nagrania jak palono samochody, które na pierwszy rzut oka swoją nowość miały już dawno za sobą). To przynosi więcej szkód niż pożytku.