Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jabolsy: nooooooo, choćby #!$%@? miasta zagwarantowało ludziom - także tobie - 8h dzień pracy. Chyba nie sądzisz, że uzyskano to demokratycznymi protestami? Jakbyś chciał 8h dzień pracy kiedyś i zacząć strajkować, to dostałbyś kulkę albo pałą w zęby xD (inb4 wymyślam, tak reagowała policja na protesty choćby w USA).
@rzuberbozy: haha lewica walczyła o lepsze jutro. No faktycznie życie w #!$%@? mieście to lepsze jutro.
NIech Lewica się wyniesie do krajów Arabskich. Skoro tak kochają islamistów i lubią żyć w #!$%@? chlewie to tam idealnie się wpasowują. Tylko muszą mieć na względzie, że w tym kraju gejusów się zrzuca z budynków.
Ja #!$%@? pierwszy raz mam nieprzyjemność rozmawiać z przedstawicielem waszego gatunku. Ciekawi mnie to płytkie myślenie lewaków.
@voor: @rzuberbozy: U mnie w spółce też był strajk i nie rozwalali miasta. Wystarczyło, że przestali pracować jeden dzień i przyniosło to gigantyczne straty. I udało się wywalczyć podwyżki. Nie było kokosów, ale wystarczyło żeby ludzi zadowolić. Strajki dobra rzecz, ale na filmiku widzę bandę troglodytów którzy sobie zorganizowali marsz i rozwalają miasto. NIe wygląda to na strajk.
@jabolsy Porównaj sobie sytuacje praw pracowniczych w Polsce, a w USA. Chociażby przywołując ruch zółtych kamizelek we Francji - ludzie zyskali więcej wolności i praw aniżeli poszliby do urn. Akcja bezpośrednia działa I jest to nóż na karku klasy wyzyskującej.

Zresztą - czemu nie mogą #!$%@?ć miasta? To pracownicy je budowali i pracownicy mogą je #!$%@?ć.
@rzuberbozy: Panie, ruch żółtych kamizelek zaczął się od podwyżek cen benzyny. Później to się przerodziło w walkę z rządem Makaroniarza. Co nie zmienia faktu, że jest jakiś konkretny powód. Jest szansa żeby to załagodzić i dogadać się z walczącymi. A na filmiku mamy klasyczną antife której nie da się zadowolić i dogadać się. Oni chcą anarchizmu i zniszczenia wszystkich korporacji. Wszystkiego na czym się opiera cała gospodarka. Taka walka żeby coś
@rzuberbozy:
Ale ugiął przed czym? Żółte kamizelki to własnie przykład niszczącej siły bez raczej żadnych spójnych postulatów. Te które latają od czasu do czasu są wzajemnie sprzeczne i zupełnie niejasne. I jak w przypadku cen paliw, zupełnie nie lewicowe.

myślisz, że przez kolejnych prawych prezydentów w USA wzrośnie płaca minimalna oraz warunki życia


Sugerujesz że wybory były sfałszowane?
Niszczącej siły?

Oj kolego liberale, zapoznaj się z tym co francuska policja robiła podczas protestów.


@rzuberbozy:
whynotboth.gif

Fakt faktem, iż żółtym kamizelkom brakuje - hehe - komiternu.


Chodzi ci o jakieś przywództwo? Tak, brakuje.
Ale to randomowy ruch nastawiony raczej na niszczenie niż cokolwiek innego, więc przywództwo im nie potrzebne.