Wpis z mikrobloga

Na jakie stanowisko (nie koniecznie z IT), może przekwalifikować się #programista15k żeby jego doświadczenie miało jakieś znaczenie. Szukam stanowisko monotonnego jak praca na magazynie, wieczorem wiesz co będziesz dokładnie robił przez najbliższe parę dni.

Męczą mnie już te ciągłe spotkania, burze mózgów, nagłe sytuacje (nie tylko międzyludzkie ale i zwykłe krytyczne błędy). Głownie spowodowane chorobą aspi, czyli chciałbym uniknąć kontaktu z ludźmi spoza zespołu.

Oczywiście nie oczekuję takiej stawki jak teraz i jeszcze raz zaznaczę, że chcę aby doświadczenie programisty miało jakieś znaczenie, bo nie chcę zaczynać od zera. Praca tylko w Polsce.

#programowanie #praca #pracait
  • 11
@itpr: zdalnie na swoim i użeranie się z klientami albo asapy, spotkania i #!$%@? muje.

jak chcesz mieć bezstresową pracę to pozostaje linia w fabryce i to nie jako technik/utrzymanie bo to dopiero jest stres.
@itpr może jako taki ogólny informatyk np w państwówce, admin sieci, plus złota rączka it? Sobie napiszesz skrypty co Ci połowę roboty sieciowej zautomatyzują
może lepiej zmienić na bardziej monotonną w branży IT?

dokładnie. Zwłaszcza, że to czego szukasz to odwrotność, tego do czego dąży większość developerów.


@Saly: @petrus: Może źle napisałem, ale oczywiście że wolałbym zostać w magazynowym IT. Może zaproponujecie jakieś stanowiska?

PS.
Ten Cobol to nie wiem czy taki dobry pomysł, współpracuje z takimi, mają tak jak ja a może i gorzej bo utrzymują system transakcyjny banku