Wpis z mikrobloga

@malani: No jasne, branża IT, a zwłaszcza dwie największe korpo walczą o lepszy świat, w którym maluczcy dostają sprawiedliwe wynagrodzenie za swoją pracę. Podobnie jak branża spożywcza, która chce serwować zdrowe pyszne mięsko. Wszyscy niestety ciemiężeni przez regulacje i złą UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)Nieźle Cię ktoś wytresował na pożytecznego idiotę.
  • Odpowiedz
No jasne, branża IT, a zwłaszcza dwie największe korpo walczą o lepszy świat, w którym maluczcy dostają sprawiedliwe wynagrodzenie za swoją pracę. Podobnie jak branża spożywcza, która chce serwować zdrowe pyszne mięsko. Wszyscy niestety ciemiężeni przez regulacje i złą UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)Nieźle Cię ktoś wytresował na pożytecznego idiotę.


@Parker_: Pokaż mi przykład regulacji UE która sprawiła, że masz lepsze jedzenie u siebie na stole? A potem zastanów się czy to nie czasem rozwój technologii, konkurencja i zamożność ludzi to sprawiły. Nie regulacje sprawiają, że producenci starają się dostarczać lepszy towar. Rozmawiałeś kiedyś z jakimkolwiek przedsiębiorcą? Znasz w ogóle tą rzeczywistość? Myślisz, że jak zapytasz się gościa, który produkuje cegły dlaczego robi je tak, a nie inaczej to powie że przez regulacje? Nie, produkuje to czego oczekują klienci, bo inaczej ich straci. Jeżeli klienci oczekują tanio i jakość się nie liczy to tak zrobią... Dlaczego ludzie wolą kupować mięso w lidlu/biedrze niż u sprawdzonego rzeźnika?

Branża IT jak i wszystkie branże walczą o klientów, a nie lepszy świat. A słabo jest walczyć o klientów sprzedając im gówno za wysoką cenę. Nigdzie nie powiedziałem że to organizacje charytatywne, przeciwnie - to drapieżni wyzyskiwacze dzięki którym Ty masz teraz super nowoczesny telefon za 3k zł ( a mogłeś kupić prosty za 50zł albo używać stary przez 10
  • Odpowiedz
najlepszy przykład to sprzedawanie soli drogowej jako kuchenna bo tak było taniej.


@nie_tak_szybko: Ale to przykład na co? Nagle wprowadzili regulacje że tak nie można czy jak? :D

Jeżeli uważasz, że brak regulacji sprawi, że ludzie nie będą oszukiwać to jesteś naiwny mocno.


Nie osądzaj człowieka po jednym zdaniu. Nigdzie nie napisałem, że brak regulacji spowoduje pokój na świecie. Przecież to jest oczywiste, że tak nie będzie.
  • Odpowiedz
@Clefairy
Wygląda na to, że chciałeś zabłysnąć sprzeciwiając się popularnej opinii. Jest to jakiś sposób, ale faktycznie trzeba mieć coś do powiedzenia. Ty wrzuciłeś śmieszny obrazek i zdanie o płaskoziemcach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ile masz postów na wykopie na minutę zawierających jakieś obrazki? Kilka? Tak naprawdę wystarczyłby jeden moderator, który by takie posty musiał wcześniej zaakceptować.


@Clefairy: Jeden moderator pracujący 24/7 znający wszystkie prawa autorskie jakie istnieją. Ciekawa opcja pracy.
  • Odpowiedz
O widzę ban zdjęty i pan tęczowe Nintendo dalej szerzy neuropejska propagandowke, bez znaczenia czy ma ona sens czy nie, 60 groszy wpadło. xD
  • Odpowiedz
Jeżeli mnie za prowadzenie np. bloga mogą spotkać reperkusje prawno-finansowe, to znaczy, że uderza to w wolność słowa.


@MKULTRA: Nie umiesz czytać prawda? XD

Jakbyś umiał, to być może wiedziałbyś o wyłączeniach, jak ilość użytkowników, czy dochód przynoszony przez serwis.
  • Odpowiedz
@Majk_: Dzisiaj jest mój drugi dzień na "bezrobociu", do poniedziałku zaczynam "nowe wyzwania". Nigdy nie odwiedziłem 5 strony mikro z powodu braku czasu. Parafrazując Mistrza: " Odwiedziłem kilka stron Mikrooooo i żałuję... " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kurczok: Mniej niz 5 mln użytkowników to tylko JEDEN Z TRZECH warunków, które muszą być spełnione RÓWNOCZEŚNIE, żeby serwis był wyłaczony z dyrektywy. A jednym z tych trzech warunków jest istnienie serwisu nie dłużej niż 3 lata.
  • Odpowiedz