Wpis z mikrobloga

To jest skandal!!

Wszyscy wiemy, że Santander Żart Polska miał awarię. Część osób do chwili obecnej nie może zalogować się do bankowości internetowej. Właśnie rozesłali SMSy z prośbą o kontakt z infolinią w celu odblokowania dostępu. Ale konsultanci na infolinii wymagają od każdego dzwoniącego 3-krotnej próby głosowej.

Czyli straty związane z awarią Santander Żart Polska próbuje sobie zrekompensować pozyskaniem nadmiarowych danych osobowych w postaci próbek głosowych.

//
#bankowosc #banki #santander #afera #ciekawostki #heheszki #technologia #ekonomia #pieniadze #polska
  • 62
@pabianczyk: Od września są problemy z płatnością kartami, ja miałem przez okres września i października, w listopadzie się uspokoiło by w grudniu wrócić plus aplikacja mobilna zaczęła wariować. W styczniu korzystałem już z konta mało, w lutym je zamknąłem bo więcej było szkody niż pożytku z posiadania go.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kjjbox: w piątek był w gorących wpis, że wpłatomat połknął mi 4 koła, hajsu wciąż nie mam, a po tygodniu #!$%@? złożyłem wniosek o zamknięcie konta. Zadzwonil do mnie w poniedziałek z jakąś nową ofertą i zdziwienie, że chcę rozmawiać tylko o tym gdzie moje 4k (°°
#!$%@? z tego banku jak najszybciej i gorąco odradzam zakładanie tam konta
Na który?


@pabianczyk: Jeżeli chodzi o mbank to jest mój wiodący bank, przez 7 lat żadnej awarii czy niedogodności nie uświadczyłem. Mam ekonto i od początku nic nie płaciłem, do tego bardzo dobra aplikacja mobilna. Lokaty trochę kuleją więc przeniosłem kasę do nestbanku w porównaniu z mbankiem na razie słaby bank ale lokaty mają dobre(1% kontra 2,8%).
Ostatnio się ulepszają, nowy system bankowości elektronicznej i wprowadzili aplikację mobilną, ale ta od
Na który?


@pabianczyk: na spółdzielczy ;) problemów żadnych nigdy nie było, oferty kredytów i lokat mają dużo lepsze niż wszystkie te duże komercyjne, a jak jest problem ze spłatą to sie idzie dogadać bo są to małe lokalne banki...