Wpis z mikrobloga

26 marca, dzień po oficjalnej dystrybucji Xiaomi Mi 9. Chwilę temu znowu wyszedłem z Mi Store w Katowicach. Ten sam pracownik co wczoraj powiedział, że nie dostali jeszcze Mi 9. Powiedział, że może będą jutro ale ja gościowi nie wierzę bo miały być dzisiaj XD. W X-kom mają mieć od jutra, w małych ilościach i wszystko ma pójść na zamówienia. W Euro Rtv agd nie mają go na sklepie w ogóle. Ogólnie moja irytacja sięga zenitu powoli. A jak sięgnie szczytu to kupię coś innego. Strzał w stopę Xiaomi z tą dostępnością Mi 9.

Wołam zainteresowanych tematem w moim poprzednim wpisie:
@gurken
@Norbix1999
@Szym3kSzym3k
@d4wid
@herbuzielonapietruszka2
@gurken
@Ortofenylofenolan_sodu
@MaciejFranciszek
@konrad-nonofyour
@sad_pepe
@koorekk
@mdc
@desygnat
@stjimmy

#mi9 #xiaomi
  • 53
@Varien:

Wymieniłem wczoraj maile z mistore wrocław.
Dostałem odpowiedź, że telefony będą na stanie w środę. Niestety padło słowo "najprawdopodobniej" więc nawet najstarsi indianie nie wiedzą kiedy to będzie miało miejsce.

Ja czekam. W sumie na moje G6 nie mam co narzekać póki co.

@mdc:
Ja mam przykre wspomnienia z tego typu zamówieniami w x-kom.
@Varien: wszedzie klamia i nic nie wiedza. W Xcomie masa osob zlozyla zamowienie a Ci dalej przyjmuja zamowienia i w odpowiedzi na maile o dostepnosci wysylaja formulke ze w srode bedzie ale ograniczona ilosc (czyt. nic nie wiadomo czy jak zlozysz zamowienie teraz to cos ci w srode wyslemy- ot zeby zlapac klienta). Euro RTV nie komentuje. W piatek zamowielm i do dzis status kompletowanie zamowienia. Do sklepu bezposredniego kontatu brak
@koorekk: bo nigdy nie wiesz co jest/moze byc w nim #!$%@?. Bo soft bedzie pozostawial wiele do zyczenia jeszcze przez jakis czas. Bo do nowych modeli hotfixy potrafily wiecej zepsuc niz naprawic.
A poza tym pewnie pierwszy raz w PL, ale kto w chinach kupowal preordery ten wie, ze zanim zrealizowali wszystkie zamowienia, to cena juz zdarzyla spasc :D
@Varien tez czekam, ale mam teraz troche wrazenie, ze przehajpowany jest ten telefon, sama sie zlapalam na to po mega entuzjastycznych recenzjach od ludzi majacych benefity ze nagraja pozytywne filmiki z yt, a w zasadzie telefon nie jest jakis bardzo innowacyjny, mozliwe ze bedzie mi sie go gorzej uzytkowac w porownaniu do mi6 przez za duze wymiary i wolniejszy czytnik, ale wymieniam bo juz po 2 latach chce sprzedać mi6 poki jeszcze
@PurpleHaze:
Good to know that. Dzięki za info, ale najpewniej i tak kupię.
Po pierwsze, bo telefon wydaje mi się być spoko. I cena jakość mnie przekonuje, a recenzje wydają się być zgodne.
Po drugie, bo mój różowy zaczyna sezon wyjazdowy i potrzebuje coś do cykania fotek (czyli mojego G6 w spadku :P )
Po trzecie, bo pierwsze co zrobię na tym telefonie to będzie root (za politykę odblokowywania bootloadera xiaomi