Wpis z mikrobloga

  • 12
26 marca, dzień po oficjalnej dystrybucji Xiaomi Mi 9. Chwilę temu znowu wyszedłem z Mi Store w Katowicach. Ten sam pracownik co wczoraj powiedział, że nie dostali jeszcze Mi 9. Powiedział, że może będą jutro ale ja gościowi nie wierzę bo miały być dzisiaj XD. W X-kom mają mieć od jutra, w małych ilościach i wszystko ma pójść na zamówienia. W Euro Rtv agd nie mają go na sklepie w ogóle. Ogólnie moja irytacja sięga zenitu powoli. A jak sięgnie szczytu to kupię coś innego. Strzał w stopę Xiaomi z tą dostępnością Mi 9.

Wołam zainteresowanych tematem w moim poprzednim wpisie:
@gurken
@Norbix1999
@Szym3kSzym3k
@d4wid
@herbuzielonapietruszka2
@gurken
@Ortofenylofenolan_sodu
@MaciejFranciszek
@konrad-nonofyour
@sad_pepe
@koorekk
@mdc
@desygnat
@stjimmy

#mi9 #xiaomi
  • 53
  • Odpowiedz
@Varien: @desygnat: wczoraj na chwilę otworzyli możliwość kupowania na x-kom. Zamówiłem, zadzwoniłem, dowiedziałem się, że mimo wszystko może nie być wystarczająco sztuk. Ale nie ma co się dziwić, że hype na to jest konkretny, gdy dalej mu takie flaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@desygnat: jesteś ignorantem? Tracę czas na odpisywanie Tb bo chyba trollujesz. Gdzie napisali, że kupisz go w salonie mi w Polsce? Ustalili cenę. To jak z tymi fotkami podczas promocji nowego huawei. Nigdzie nie napisali, że nowy smartfon je zrobił, a ludzie w płacz, bo zrobione lustrzanką. OSZUKUJOOOOOOO!!! Proszę o cytat, oficjalnego info, że dostępny będzie od dnia tego i tego w sklepie tym i tym. Nic takiego nigdy nie
  • Odpowiedz
@desygnat: łap, jak nie wiesz o co mi chodzi "polski oddział Xiaomi zaanonsował wprowadzenie". Ja Ci zaraz zaanonsuję i to jeszcze wprowadzenie. Coś jak zaplanował, że zrobi. Zaplanował, czyli 1-sza niewiadoma i jeszcze zrobi 2ga xd. Przecież to gówno news. Nie mam nic do Ciebie, ludzie z reguły zerkną i wyciągają info z dupy. Prosty przykład, powerbank 20 000mAh xdddd (tylko na jakim poziomie napięć?!)
  • Odpowiedz
@MaciejFranciszek jeśli Xkom nie nawali j wyślę mi jutro telefon (zamawialem praktycznie od razu po premierze, a teraz jeszcze wznowili sprzedaż więc mam nadzieję, że się wyrobią) to będę miał zapasowy preorder złożony w RTV Euro, w sobotę potwierdzałem termin odbioru na 28-my. Z tego, co ludzie piszą to RTV wydaje telefony od wczoraj wszystkim, którzy dostali info o wyborze daty odbioru, nie widzę tu żadnych opóźnień.
  • Odpowiedz