Wpis z mikrobloga

  • 12
26 marca, dzień po oficjalnej dystrybucji Xiaomi Mi 9. Chwilę temu znowu wyszedłem z Mi Store w Katowicach. Ten sam pracownik co wczoraj powiedział, że nie dostali jeszcze Mi 9. Powiedział, że może będą jutro ale ja gościowi nie wierzę bo miały być dzisiaj XD. W X-kom mają mieć od jutra, w małych ilościach i wszystko ma pójść na zamówienia. W Euro Rtv agd nie mają go na sklepie w ogóle. Ogólnie moja irytacja sięga zenitu powoli. A jak sięgnie szczytu to kupię coś innego. Strzał w stopę Xiaomi z tą dostępnością Mi 9.

Wołam zainteresowanych tematem w moim poprzednim wpisie:
@gurken
@Norbix1999
@Szym3kSzym3k
@d4wid
@herbuzielonapietruszka2
@gurken
@Ortofenylofenolan_sodu
@MaciejFranciszek
@konrad-nonofyour
@sad_pepe
@koorekk
@mdc
@desygnat
@stjimmy

#mi9 #xiaomi
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@PurpleHaze: pierwszy raz zamawiam w Polsce xiaomi i nawet w Chinach z wysyłką DHL na premierę czekać musiałem miesiąc xd jestem przyzwyczajony xd
@konrad-nonofyour: masz rację, ale sami sobie to fundujemy xd hajpujemy się jakby od tego urządzenia zależało nasze życie i zdrowie xd
@downinthedumps: jeśli chodzi o wielkość to mam póki co etui, a wcześniej miałem mi8 póki nie musiałem oddać i wielkościowe jest podobne
  • Odpowiedz
@downinthedumps: W sumie ani razu nie słyszałem, że ten telefon ma być innowacyjny. Trudno się dziwić, skoro kosztuje w okolicach dwóch tysięcy - nie ma przecież podjazdu do flagowców za trzy, cztery tysiące. Tyle że oferuje bardzo przyzwoite parametry w też przyzwoitej cenie.
  • Odpowiedz
@Varien: czy Ty jesteś normalny, serio pytam. Nie potrafisz zamówienia przez internet złożyć i płaczesz bo słaba dostępność. Nawet mi Cię nie żal
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Thexil Składając zamówienie taka sama szansa, że akurat będzie dostępny w sklepie. Mało tego to muszę czekać na przesyłkę a Mi Store mam pod nosem.
  • Odpowiedz
@Varien: to 1 pytanie, kto powiedział, że w mi store w dniu premiery będziesz miał xiaomi mi9. Proszę pokaż mi, bo dla mnie to te mi store to te same sklepiki co te mi store wystawowe, czy jak tam one się zwą. Wchodzisz, oglądasz, nie możesz kupić. Z tą różnicą, że prowadzą sprzedaż tego co mają na stanie. Dla mnie to jakieś nieporozumienie xd Tam się chodzi oglądać. U konkurencji
  • Odpowiedz