Wpis z mikrobloga

Cudów raczej bym się nie spodziewał. Prunum to żaden sztos. Wala się tego po sklepach od cholery. Birgiki to już nawet nie podniosły by go z podłogi a taki stary to już pewnie sos sojowy. Nawet nie widziałem żeby ktoś to wystawiał bo jest takie nudne.
@Red_Ducc: 160 zł minus 40 zł wysyłka. Poszło za 120 jakoś na czysto. Nie wystawiałem więcej bo w kraju po 200 pln szły lokalnie.

Zarobiłem na kosztach wysyłki.
@Red_Ducc: Kupujacy wygrywa aukcje, do tego transport (nie wiedziałem skąd kupujący będzie wiec dałem tak żeby moc wysłać w razie czego do USA xd) i na koniec dolicza tam 2% transakcji. Wszystko płaci kupujący.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuio: właśnie dopiero wczoraj ogarnąłem catawiki i próbuję się jakoś rozeznać. Akurat zamierzam być kupującym, więc informacja o wszystkich opłatach mnie średnio cieszy :p
@Red_Ducc: kupuje tam od kilku lat, roczniki 1960/1970 wódki, albo whiskey. Nigdy się nie zawiodłem, ale jak mówię, czasami brałem 4 flaszki i wysyłka 30 euro a czasami cena za jeden flaszkę i wysyłka 35 euro, trzeba głównie na to uważać. Bo to taki ukryty zysk dla sprzedającego. Polecam piwa trapistów, w 30 sztukach wychodzi po 20 zł / sztuka a u nas w sklepie jedno po 60-100 potrafi kosztować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuio: okej, to muszę popatrzeć. Zakładałem, że jak w tytule jest podana ilość butelek, to cena obejmuje wszystkie. Wygląda obiecująco, dzięki za porady ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Red_Ducc: W sensie możesz znaleść aukcje gdzie masz 1 butelkę za 30 euro i wysyłka 40 euro. Identyczna wódka, łącznie 4 butelki, łącznie wysyłka 25 euro. Wysyłka z Włoch. Chodzi ze przy zakupie jednej butelki wysyłka jest nawet droższa bo sprzedający sobie zadeklarował ze tyle wyniesie wysyłka i juz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuio: aa rozumiem. Myślałem, że po prostu dopisują w opisie, że cena dotyczy jednej butelki. Chociaż to raczej nie byłoby zgodne z regulaminem. Patrzę tylko na oferty zbiorowe, nawet jest jedna 20 butelek, zobaczymy jaka cena będzie