Wpis z mikrobloga

RELACJA ZE SPOTKANIA Z #rozowypasek
Mam bardzo mieszane uczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PLUSY:
- Różowa dosyć ładna(chociaż wygląda na starszą niż na 18lvl)
- W ogóle się nie stresowałem/podszedłem do całości na luzie
- Rozmawialiśmy na dużą część tematów bez żadnej spiny(że tak powiem)
- Rozmawiało się naprawdę dobrze
- Zrozumiałem, że nie jestem typowym przegrywem - bez problemu utrzymywałem kontakt wzrokowy itd.
- Już jest ustalone kolejne spotkanie(tylko jeszcze nie jest ustalone miejsce)

MINUSY:
- Różowa jest Białorusinką(niby język polski zna perfekcyjnie, ale się trochę dziwnie czułem)
- Po raz kolejny czuję, że będę zmierzał w stronę friendzone'u
- Nie mam pojęcia jak przekształcić relację w coś więcej - dla mnie to jest jakaś abstrakcja; mam złapać za piersi nagle ot tak?
- Nie czuję żadnego uczucia w stylu zakochanie/zauroczenie - ostatnio coś takiego czułem pod koniec podstawówki i miałem nadzieję, że podczas tego spotkania znowu poczuję coś w tym rodzaju, ale no way...
- Utwierdziłem się w przekonaniu, że te całe relacje niebieski-różowy są jakieś sztuczne i, że w dłuższym okresie czasu #rozowepaski raczej byłyby dla mnie ograniczeniem. Rozmowa ze znajomymi przy whisky jest genialna, a z różowymi taka wymuszona - nie odczuwam z niej większej satysfakcji

Co o tym myślicie i co robić? Wołam: @Mickeyickey @Apollo1993 @szkucik14 @AlojzyKoniowal @paw4da @Caesarus @general-lufa @wykopnijmnie @Akselix @BigSmoke01 @Mickeyickey @sad_pepe @Overblazed @ukaszeq @Przegrywacz @sebe @steppenwolf90 @PeknietaMorda @Szantos
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels
  • 53
  • Odpowiedz
@sebe: Ja miałem jedną różową mając 11/12lvl, drugiej się podobałem, a na koloniach różowe same do mnie czasami zagadywały widząc, że jestem zajebisty. W 1.klasie gimbazy to wszystko runęło...
  • Odpowiedz
ie dziwie się, że masz aż 34 lata i żadnego doświadczenia z kobietami.


@Olivia: Przecież ja mam 19 lat... Ponawiam propozycję dotyczącą uderzenia się w łeb i przeczytania tego co piszę jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: wygryw ale przegryw więc znam to aż za dobrze mimo że nigdy nie byłem w związku to miałem coś co można do tego porównać wszystko się wysypie w końcu niestety
  • Odpowiedz
@sebe: Chociaż teraz już odbiłem od dna - między 13lvl, a 18lvl moje życie to była dosłowna definicja tragifarsy. Obecnie jest już dużo lepiej, ale na prostą cały czas nie wyszedłem.
  • Odpowiedz
@Olivia: Hmmmm... O czym ty #!$%@?? Masz około 30 lat(wnioskuję po tym, że na wykopie siedzisz od 11 lat) i nie potrafisz napisać kilku zdań w sposób umożliwiający zrozumienie tekstu.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: bo to nie ta rozowa, jak trafisz na odpowiednia rozowa to bedzie Ci sie swietnie gadac i spedzac czas i wszystko bedzie dla Ciebie lajtowe i naturalne. Jak odczuwasz dyskomfort to to raczej nie jest to
  • Odpowiedz