Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po przeczytaniu wpisu @wyjzprz2 dochodze do wniosku, ze w ogole nie warto sie juz nawet starac bedac przegrywem po 25 roku zycia. To czego dzis sie wymaga od mezczyzn jest po prostu chore, ten ogrom obowiazkow jaki na nas ciazy mnie przerasta. To my mamy inicjowac pierwszy kontakt, napisac czy zagadac narazajac sie na osmieszenie, my mamy zrobic to w taki sposob, zeby zaciekawic kobiete.

Gdy to juz sie uda to my mamy ja gdzies zaprosic, wypadaloby, zeby to rowniez bylo ciekawe miejsce, mamy tez za nia zaplacic, wczesniej otwierac jej drzwi itd. Wciaz ciagle podtrzymywac rozmowe, a jeszcze do tego eskalowac dotyk. My mamy zawsze podejmowac ryzykowne dzialania, chocby od tego zagadania, potem do pocalowania, do stosunku. Rola kobiety jest calkowicie bierna, zawsze i wszedzie. I dlatego tez kobieta nie moze realnie przegrywac, bo ma wszystko podane na tacy. Jesli od malego nie wejdziemyt w ta gre to praktycznie nie mamy juz potem zadnej szansy. Przed nami jest tyle narzuconych obowiazkow, ze nie podolamy im wszystkim. Za to kobieta moze calkowicie olac ta gre nawet do 30, zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie nia zainteresowany i wszystko za nia zrobi.

A wisienka na torcie w tym wszystkim jest przekonanie, ze psycholog i terapia cos zmienia. Co najwyzej pomoga ci pogodzic sie ze swoja porazka. Jak sie stracilo te wszystkie social skille za mlodu (bedac facetem) to juz ich nie odzyskasz. To nie sa czasy dla mezczyzn.

I nie piszcie mi, ze kobiety o siebie dbaja, ze chodza na silownie itd. Sam chodze regularnie na silownie, na basen, do barbera jak i kosmetyczki. Tak wiec dbam o siebie co najmniej tak jak przecietna kobieta.
#przegryw #tinder #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 65
OP: @Piotero1 @agnieszkakolec sami sobie to dopisaliscie. Notorycznie gdy ktos wyrazi to co czuje odnosnie relacji mesko-damskich z pozycji mezczyzny, i jest to uczucie niezadowolenia pojawiaja sie wlasnie teksty jak ten. Stereotypowe bajki, ze my nie chcemy, aby kobieta do nas zagadywala bo bedziemy uwazac ja za ,,szmate''. I dzieki takiemu mysleniu jest caly ten ogrom obowiazkow. Od samego poczatku, do samego konca. Od zagadania az po zareczenie sie.

Ten komentarz
OP: @jaktamcotam

Z pewnoscia przyjdzie, tak jak OPowi tematu o ktorym pisalem. Ale w koncu jest ciagle mlody, ma 34 lata..

@kwasnydeszcz

Tak, ze swojego. Nie wiem skad przekonanie, ze psycholog czy psychiatra sa od tego, zeby reperowac twoje social skille, co najwyzej goic rany na psychice a nie zwrocic to co sie utracilo. Z tej gry facet moze wypasc juz bardzo wczesnie, i nikt go z powrotem graczem nie uczyni.
OP: @agnieszkakolec

Skoro to wszystkie to takie nic to czemu tego nie robicie? Ile razy Ty wyszlas z propozycja? Ile razy to Ty zagadalas do kogos celem podrywu? Jesli tego nie zrobila to mozna przez analogie stwierdzic, ze boisz sie facetow, wiec po co Ci oni?

I nie wiem jaki ma zwiazek wychodze z domu do tego wszystkiego.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
NaćpanaAnia:

A wisienka na torcie w tym wszystkim jest przekonanie, ze psycholog i terapia cos zmienia. Co najwyzej pomoga ci pogodzic sie ze swoja porazka. Jak sie stracilo te wszystkie social skille za mlodu (bedac facetem) to juz ich nie odzyskasz. To nie sa czasy dla mezczyzn.


@AnonimoweMirkoWyznania: Oooo OPie mam taka sama opinie o tych wysrywach mowiacyh o pojciu na terapie. Przeciez terapia nie zamieni introwertyka 5/10 w dynamicznego
OP: @agnieszkakolec

Tu nie rozchodzi sie o odrzucenie a oto, ze to mezczyzna praktycznie ciagle zmuszany jest (w sposob posredni) do wychodzenia z inicjatywa. I chodzi o caly etap powstawania relacji. To wszystko w wiekszosci przypadkow spoczywa na jednej stronie. To my podrywamy, zapraszamy, placimy za was (tylko nie pisz, ze kawa kosztuje 8zl i to zadne pieniadze, bo po x spotkaniach z x osobami robia sie juz z tego pieniadze).
@AnonimoweMirkoWyznania: Dbasz o siebie, bo chodzisz na siłownię, basen, barbera i do kosmetyczki, ale negujesz psychologię? Wiesz, oprócz ciała możesz też zadbać o nastawienie, charakter, wiedzę, zainteresowania. Dupa, a nie dbanie o siebie w takim razie. Tak jak wyciskanie na klatkę wymaga pracy i daje efekt, tak też działa to w drugą stronę. Jest wiele płaszczyzn na których trzeba o siebie zadbać, żeby być zdrowym i atrakcyjnym facetem. Ale tak, tak.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja zawsze place za siebie, a jak ty godzisz sie z tym zeby non stop placic za laske to juz twoj problem ze na to przystajesz x razy pod rzad.
Mozesz sie nie zgadzac z takimi odgornie przyjetymi przez spoleczenstwo zasadami I nie musisz sie bawic w randkowanie, takie masz prawo. Ja sie czuje zle z tym ze jak w klubie dwoje ludzi uprawia ze soba seks to tylko laska
OP: @NacpanaAnia

Dokladnie tak, czlowiek na juz zbudowana konkretna osobowosc, przezyl swoje, ma nabyte lub nie konkretne umiejetnosci spoleczne i psycholog nie zmieni nagle kogos w aktywnego zyciowo samca alfa.

@Piotero1

Nigdy nie mialem takiej okazji, nie mialem w nikogo #!$%@?, nie byl nikt mna zainteresowany a przynajmniej nie wyrazil bezposredniego faktu tym oto zainteresowaniem.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko, że to ty masz problem z tymi czynnościami. Mnie aż trochę przerazilo(no dobra wiedziałem, że tak może być, ale piszę to specjalnie :) , że można w ogóle widzieć problem z eskalacjs dotyku. To jest tak naturalna potrzeba jak oddychanie i zwyczajnie jak się ktoś nam podoba to jest ochota to zrobić, tutaj serio nie ma miejsca na analizowanie.

Chociaż trochę można wpierw pomyśleć, że skoro znowu się z