Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć #rozowepaski.
Mam problem otóż mimo codziennej pielęgnacji czuję się taka strasznie zaniedbana :( Nie wiem czym jest to spowodowane, ale wtedy nawet czuję się gorsza od moich koleżanek w pracy.Chciałabym móc o siebie bardziej zadbać ale nie wiem jak, zwłaszcza dlatego, że idzie wiosna i lato.
Co robicie żeby czuć się dobrze, świeo i pięknie?
Jakich kosmetyków do pielęgnacji nacodzień używacie?

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #pokazkosemtyczke #pielegnacja #uroda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Podcinaj regularnie końcówki - mam wrażenie, że dużo kobiet o tym zapomina. Mają piękne makijaże i ubrania, a włosy w strzępach.
Nie wiem, czy jest sens, żebym wymieniała ci kosmetyki do włosów i twarzy, które sprawdzają się u mnie - nie wiem nic na temat typu twojej cery i włosów. W każdym razie bardzo polecam trochę pomijane peelingi do skóry głowy, ja mam aktualnie z pestkami malin - poprawia,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirabelko, jak ja Cię dobrze znam; jestem psycholką, która czasami ma takie momenty gdzie rozpowiadam wszystkim jakim to jestem obrzydliwym pasztetem, zerem, nie rozumiem jak niebieski może być z takim odpychającym itd. Czasami mi bardzo wstyd przez te akcje.
*Uważam, że powinnaś zwrócić na zdrowe jedzenie to Twoje ciało, samopoczucie, skóra się poprawią.
*Znajdź jakąś aktywność fizyczną, którą lubisz i chcesz uprawiać regularnie, chociażby i dłuższy spacer.
* Zadbane
  • Odpowiedz