Wpis z mikrobloga

Chciałabym kiedyś jeździć np. starym mustangiem z kimś fajnym po zadupiach USA przez całą noc aż do rana, paląc fajeczki i ścigając się z motocyklistami, szlajać się po parszywych i klimatycznych barach, pijąc mocny alkohol przy akompaniamencie rocka i punka z lat 60, 70 i 80 a na końcu zatrzymać się w jakimś obskurnym motelu z neonowym logo ahhhhh
N.....i - Chciałabym kiedyś jeździć np. starym mustangiem z kimś fajnym po zadupiach ...

źródło: comment_Javer30ags5eVWXOzEIgYRsUiQoLObzz.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@Nagini: aha, no to na pewno z jakimś amerykańskim chadem, bo dla naszej różowej marzycielki polski chłopak to za mało co nie? Dlaczego nie fantazjujesz np o zjeżdżeniu polski i międzymorza na motocyklu tylko akurat USA?? Powiem ci dlaczego bo naoglądałaś się amerykańskich filmów i marzysz o amerykańskich chłopcach, bad boyach z akcentem z Arizony, to przez takie jak ty mamy niż demograficzny kiedyś kobieta znała swoje miejsce, ludzie tworzyli szcześliwe
  • Odpowiedz
@Nagini: Mam podobne marzenie!
Myślałem raczej o przejechaniu Kanady i USA na motorze właśnie, zwłaszcza szlakiem Route 66.
Co do Mustanga, to wersję 2010 można wynająć w dobrych piniendzach.
Najgorzej to się w ogóle dostać do USA, a potem to już łatwiej, zwłaszcza, że benzyna za półdarmo.

J**** wykopków, którzy nie mają marzeń!
  • Odpowiedz
@Nagini: @marcelowy16:
wbrew pozorom nie jest to takie trudne i kosztowne. Też byłem i jak nie jesteś rozrzutny/a, to naprawdę można przejechać Stany na wskroś bez problemu za niewielkie pieniądze. Oczywiście nie cały czas będzie jak z filmu, nawet nie 50%, ale jak się na to nie nastawisz, tylko będziesz chłonąć doświadczenia, to samo przyjdzie :) Stany są piękne i sam na pewno wrócę, żeby objechać je tym razem motocyklem
  • Odpowiedz
PS nic tak nie śmieszy jak janusze pawlacze ze swoim „beka amerykańskich filmów się naoglądała”, żart o kociołkach w piekle to jednak szczera prawda
  • Odpowiedz
@Nagini: zajebiście jadę z Tobą! Nie jestem stulejka xdd. #!$%@? tylko mam robotę której nie mogę rzucić studia które muszę skończyć i kobietę która kocham.
  • Odpowiedz