Wpis z mikrobloga

Chciałabym kiedyś jeździć np. starym mustangiem z kimś fajnym po zadupiach USA przez całą noc aż do rana, paląc fajeczki i ścigając się z motocyklistami, szlajać się po parszywych i klimatycznych barach, pijąc mocny alkohol przy akompaniamencie rocka i punka z lat 60, 70 i 80 a na końcu zatrzymać się w jakimś obskurnym motelu z neonowym logo ahhhhh
Pobierz N.....i - Chciałabym kiedyś jeździć np. starym mustangiem z kimś fajnym po zadupiach ...
źródło: comment_Javer30ags5eVWXOzEIgYRsUiQoLObzz.jpg
  • 121
@Nagini: Marzenia dobra rzecz :) W rzeczywistości musiałabyś mieć niezła renomę żeby nikt nie postanowił ci zrobić krzywdy w którymś z barów ;)
@Nagini: A potem wrócić do domu na przedmieściach, z fajnym trawnikiem, o 16 wpaść na barbakju do sąsiada, dzieciaki jeżdżą na rowerach po ulicy. To są bardzo fajne marzenia, choć oparte na tym, jak było to przedstawione w filmach. Nie zmienia to faktu, ze to tylko marzenia i fajnie tak odpłynąć. Mnie się od gówniaka marzyło, żeby dostac list z Hogwartu. Albo umieć zrobić Kamehameha i latać jak w Dragon Ballu.
@Nagini: W 100% polecam taki wypad. Byłem już dwa razy, na przyszły rok planuję kolejny. Z odpowiednim planowaniem, jadąc w dwie osoby wychodzi około 3500-4000 zł za tydzień pobytu. Ignoruj malkontentów, którzy wciskają Ci wyjęte z kontekstu fotki bezdomnych w LA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pustyni klimat jest niesamowity. Jedna osoba w mojej grupie powiedziedziała, że dopiero podczas podróży po USA zdała sobie sprawę, że "wszystkie
Pobierz namrab - @Nagini: W 100% polecam taki wypad. Byłem już dwa razy, na przyszły rok plan...
źródło: comment_nUBIGc5Awg8NaEOHiWc1xWAs9MINzwBW.jpg
@Nagini: byłem, jeździło się fantastycznie, ale ograniczenia prędkości i na każdym kroku sheriff nie sprzyjają pędzeniu! Na Florydzie mustangów miliony, tak jak ktoś wyżej pisał 25 dni na 25 lat, wschodnie wybrzeże obskoczone, marzenia spełnione, czekam na drugie wybrzeże, ale na razie kredyt na mieszkanie sam się nie będzie spłacał :D
@loczyn: większość starych odcinków jest nadal zachowanych, cała magistrala adriatycka, odcinki greckie - to wszystko jedno jezdniowa droga.. To jest dokładna sytuacja jak z route 66, obok wybudowane są nowe drogi, a stara nadal jest przejezdna.
@Nagini: Ale wiesz, ze to nie jest zajęcie dla grzecznych dziewczynek, bo taka aktywność idzie zawsze w parze się także z suto zakrapianym alkoholem i narkotykami dzikimi orgiami seksualnym z prawdziwymi, ogorzałymi, wrednymi matkojebcami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)