Wpis z mikrobloga

Chciałabym kiedyś jeździć np. starym mustangiem z kimś fajnym po zadupiach USA przez całą noc aż do rana, paląc fajeczki i ścigając się z motocyklistami, szlajać się po parszywych i klimatycznych barach, pijąc mocny alkohol przy akompaniamencie rocka i punka z lat 60, 70 i 80 a na końcu zatrzymać się w jakimś obskurnym motelu z neonowym logo ahhhhh
N.....i - Chciałabym kiedyś jeździć np. starym mustangiem z kimś fajnym po zadupiach ...

źródło: comment_Javer30ags5eVWXOzEIgYRsUiQoLObzz.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@namrab: W 100% polecam taki wypad. Byłem już dwa razy, na przyszły rok planuję kolejny. Z odpowiednim planowaniem, jadąc w dwie osoby wychodzi około 3500-4000 zł za tydzień pobytu. Ignoruj malkontentów, którzy wciskają Ci wyjęte z kontekstu fotki bezdomnych w LA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pustyni klimat jest niesamowity. Jedna osoba w mojej grupie powiedziedziała, że dopiero podczas podróży po USA zdała sobie sprawę, że "wszystkie
  • Odpowiedz
@Nagini: Do zrobienia, bez problemow. :)
Btw. Swiat ma jeszcze kilka zakatkow, w ktorych mozna sie zgubic w sposob podobny jak w Twojej fantazji. Takie proste marzenia, pare lat temu staly się motorem napedowym dla mojego zycia. Bylem najszczesliwszy, wlasnie wtedy, kiedy migal neon nade mna, jak bylem z kims, z kim chcialem wtedy byc.
  • Odpowiedz
@marcelowy16:
Bilet lotniczy: 2000-3000 zł / os.
Wynajem samochodu: 100-150 zł / dzień / os.
Noclegi: 100-150 zł / dzień / os., dodatkowo w wielu miejscach na zachodzie można bezpiecznie przenocować "na dziko"
Paliwo, jedzenie, codzienne wydatki: 80-120 zł / dzień / os., oczywiście zależy od liczby pokonywanych kilometrów.
Do tego oczywiście wiza, ale to jest pojedynczy wydatek na 10 lat.
  • Odpowiedz
@Nagini: Leć, leć!
Sam mam w planach przejechać sobie z jednego wybrzeża USA na drugie zahaczając po drodze o wszystkie ciekawsze atrakcje.
Motocykl / pick-up i uderzyć w trasę. Trochę z czasem jestem na bakier obecnie (bo ten plan to 20+ dni mi na razie wychodzi), ale kiedyś chcę zrobić taki miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nagini: Za ściganie się to Cię jeszcze do więzienia wsadzą jak za dużo prędkość przekroczysz ('reckless driving'). Nawet helikopterów tam używają do ścigania osób przekraczających prędkość.
  • Odpowiedz