Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowypasek z #depresja i #nerwica
Czy ktos sie orientuje gdzie w #bydgoszcz lub ewentualnie #torun moge kupic te legalne olejki #c-d z konopii ?
Mam na mysli jakus sklep stacjonarny lub apteke.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem #rozowypasek z #depresja i #...

źródło: comment_Vvpdoehj1GKm1CxmMq7GuZaQj3dfjZMQ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: olejki z C-D dostępne są bez recepty również w naszym sklepie internetowym - z kodem "WYKOPCBD" masz dodatkowo 10% rabatu.

Jeśli bardzo zależy Ci na zakupie stacjonarny, odezwij się PW postaramy się podesłać najbliższego Partnera w Twojej okolicy.

Czy możesz opisać dokładnie jakie są Twoje oczekiwania wobec olejku? Dolegliwości domyślamy się po tagu ale czy możesz napisać coś więcej? Może będziemy mogli coś doradzić w kwestii suplementacji #c-d, kwestia
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnaBabcia: @biokonopia: Co tu mozna doradzac? Dziewczyna widac chce sprobowac olejkow z #c-d na uspokojenie nerwow i poprawe samopoczucia.
Sa rozne rodzaje olejkow? Z tego co widze w waszym sklepie to roznia sie tylko i wylacznie procentowym udzialem. 3procent, 5procent i 10procent. Potem 20 i wiecej to juz kosmos cenowy i wcale nie wychodzi w przeliczeniu taniej niz te 5procentowe w 10ml.

A odnosnie zakupow stacjonarnych to faktycznie moglibyscie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dzięki za podjęcie tematu. Pytamy dlatego, że na różnego rodzaju dolegliwości dobierane są różne preparaty ze względu na skład substancji aktywnych.

Dla przykładu olej 10% marki Biokonopia zawiera C-D i CBDA, które posiada odrębne właściwości terapeutyczne takie jak: silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwnowotworowe, więc w przypadku problemu typowo neurologicznego nie będzie to najkorzystniejszy wybór w kontekście skuteczności działania.

Oleje różnią się również stopniem oczyszczenia oraz nośnikiem olejowym, więc każdy z nich posiada inną
  • Odpowiedz