Wpis z mikrobloga

@AniolPanski: słabo:
-ta garderoba to porażka. Jedynym sposobem jej zagospodarowania to zamurowanie drzwi i wywalenie ściany od strony pokoju, robiąc dużą szafę wnękową.
-kibel słabo ustawiony. zobacz na którą stronę się otwierają drzwi w pralce (nie wiem czy są robione w drugą).
-bardzo ciasny przedpokój, będziesz się ciągle potykał o stojące buty. Można to poprawić kasując kibel.
-kuchnia jak na rysunku wydaje się za mała. Licz 250 cm, czyli będzie to
@AniolPanski:
Jw. - rozkład wydaje się niegłupi, ale głownym problemem jest salon wielkości sypialni i mała kuchnia. Na rysunku wygląda to pięknie, ale np. stół kuchenny o długości 1,4m to maleństwo. Z pokoju zrób garderobę, garderobę wywal i przestaw tam WC (jeśli przyłącza pozwolą), albo wyburz ścianę (jeśli to działowa) i powiększ łazienkę. 4 mkw. to wbrew pozorom niedużo, a będziesz mógł wstawić np. dodatkowo prysznic. Pozostaje kwestia salonu, bo tu
@AniolPanski: Garderoba o szerokości 108 cm? Przecież tam żadna szafa nie wejdzie, co najwyżej wieszaki. Ja mając 142 cm uznałem, że to zbyt wąsko na wygodną szafę na prostopadłej ścianie.
Kuchnia i salon też bardzo małe, imo lipa.
@AniolPanski: upewnij sie jaki jest rozklad budynkow dookola. Mieszkanie na 1 pietrze(niskim) ma to do siebie, ze kazdy kto przechodzi ulica, mieszka na przeciwko na 1,2 a nawet i 3 pietrze widzi co robisz. Dyskomfort, ze nawet w Twojej sypialni nie masz prywatnosci, albo zamykasz zaslony, czy rolety i jest super ciemno. Sprawdz wyzsze pietra, bo bedzie Cie to draznic.
@AniolPanski: mam 53m i tez wg planu osobno wc i lazienka. Najlepsze co mozna zrobic to przeznaczenie wc na pomieszczenie gospodarcze, serio. U mnie w "wc" mam rowery, zapasy jedzenia, narzedzia, chemie itp. Polecam bo teraz nie wiem gdzie to wszystko bym trzymal (piwnicy nie mam ale tego co mam w "wc" tez bym w piwnicy nie trzymal).
Ogolnie mieszkanko faje ale troche mala kuchnia. Ja mam duza osobna kuchnie (11m)
@AniolPanski dużo osób pisało tu wiele ciekawych rad. Mam podobne WC przy wejściu o jest przerobione na składzik, najlepiej z oboc go na wymiar. Ponadto, zrobiliśmy do niego drzwi składane. Robisz tam wieszak i goście swoje rzeczy zostawiają w środku. Pokoj 8 m2 nie jest duży, ale tym się nie przejmuj. Jeśli jest on z myślą o przyszlym potomstwie, to co najmniej na najbliższe kilka lat wystarczy. Jedynie kuchnia jest tu bez