Wpis z mikrobloga

Jaaaa pierdyykam. Wynajęłam inne mieszkanie, gdzie jest wanna i prysznic. Nie mogę się doczekać aż w przyszłą niedzielę po przeprowadzce wysprzątam łazienkę i #!$%@?ę się do wanny na godzinę. Ostatni raz pluskałam się w wannie z 15 lat temu. Potem rodzice wyremontowali łazienkę i dali prysznic. A w każdym wynajmowanym mieszkaniu był prysznic. Jutro chyba pójdę do rossmanna i kupię jakieś pierdołki co robią pianę XD
Jaram się jak gówniak.
#chwalesie #gownowpis
  • 130
@tunia86: Znaczy, ja to zwolennik prysznicu jestem :d Ale w przyszłości fajnie by było mieć i wannę i prysznic. Kwestia dolewania ciepłej wody trochę męcząca, bo trzeba ją też spuścić. Jak ma się książkę w ręku to też co chwile wycierać ręce. Może i przesadzam, ale fajnie by było mieć coś w roli ogrzewacza i termometru(jak w dziecinnych wanienkach). Możnaby kontrolować temperaturę cały czas, żeby nie spadała :D
@konsumatumest: Spoko, miłej zabawy :)
Ja natomiast nie znoszę wanien. Nie lubię się długo kąpać, siedzenie w wodzie mnie nudzi, kark albo pracy bolą jak chcę się ułożyć tak aby mnie woda zakrywała. Odkąd się wyprowadziłam z domu i miałam dostęp do pryszniców jestem w wniebowzięta. Mój ulubiony typ to prostokątny bez brodzika, jak się kiedyś swojego mieszkania dorobię to na 100% taki zamontuję (
G.....s - @konsumatumest: Spoko, miłej zabawy :)
Ja natomiast nie znoszę wanien. Nie...

źródło: comment_9GKki2xy8Kz2V0517a7Mapg7vlSOnPkU.jpg

Pobierz