Wpis z mikrobloga

@ciootka: To nie jest jego wina- inni ludzie wpoili mu niską samoocenę. Czasami niewiele trzeba, żeby takiej osobie pomóc, więc tak szybko bym się nie poddawał, ale rzeczywiście czasem musi sam to przepracować.
  • Odpowiedz
@ciootka: pfff, fejkowy przegryw. Prawdziwy przegryw miałby wyrzuty sumienia od męczenia innych ludzi swoimi problemami. Prawdziwy przegryw tłumi w sobie wszystko do momentu roztrzaskania się samooceny i rozwoju depresji + zbyt by się brzydził, żeby robić sobie zdjęcie.
  • Odpowiedz
O ile takie akcje są mega słabe tak jeżeli kogoś zna się dłużej i już jest się nieco szczerym no to właśnie - można sobie pozwolić na nieco więcej. Sam nie raz spotkałem się z miłymi uwagami w moją stronę, ale przez podkopywanie w czasach dzieciństwa/nastoletniości (?) raczej samoocena jest u mnie niska podobnie jak PWW. Niemniej takie użalanie się wprost na samym początku jest czerwoną flagą. Ile to osób było zdziwionych
  • Odpowiedz
@ciootka: czyli byl nie dosc przystojny eksperyment klaudiusz juz dawno ta teorie obalil, gosc ktory jest przystojny i przeprasza ze zyje mial mnostwo par a kobiety hehe same chcialy poprawic jego "samoocene" pozdrawiam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KarPaKo: no jak nie jesteś zajebisty z wyglądu to przynajmniej nie bądź miękka kluchą. I tak życie jest niesprawiedliwe. Tak samo więcej faceci wybaczą ładnej lasce niż przeciętnej.
  • Odpowiedz
Jak widać nie taki fajny bo on musiał napisać pierwszy a sądząc po tym jak napisałaś tą wiadomość do niego już z miejsca musiałaś mieć 5 zastępczych przystojniaków.
  • Odpowiedz
@truio: Dziękuję za pozwolenie. Dlaczego fakt, który napisałem od razu sprowadzasz do płaczu? Gdybym miał rezygnować ze wszystkiego co krytykuję to nic bym w życiu nigdy nie robił.
  • Odpowiedz