Wpis z mikrobloga

@RobieZdrowaZupke: przecież na tym tagu jest dokładnie na odwrót xD po prostu tutaj Mirabelka już zna te zagrywki ;) myślę że większość kumatych lasek jak zobaczy ten ton nawet u przystojniaka to pisze co najwyżej z ciekawości. Cockblocker. Pamiętaj też że ludzie są różni, tak samo jak Tobie może odpowiadać że laska jest nieogarem i potrzebuje "tatusia", albo też może Cię to wręcz odrzucać, bo jarają Cię ogarnięte laski a nie
@ciootka z tindera wynika, że to niebieskie paski są bardziej zakompleksieni od różowych. I nie, nie wynika to ze słodzenia różowym. Wynika to z tego, że różowe są przyzwyczajone do krytyki swojego wyglądu od najmłodszych lat i potrafią swoje wady przekuć w pozytyw. Natomiast niebiescy nie są przyzwyczajeni do tego, że ktoś ocenia ich wygląd. Bo przecież wygląd u facetów się nie liczy xd i nagle następuje szok. Jeszcze się niebieskie paski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ukaszeq: słabszego? XD chłopie jeśli ktoś tutaj się ma nazywać "przegrywem" to idę o zakład że przegrałem w życiu więcej od ciebie. Ale nawet po kolejnej nieszczęśliwej miłości bez wzajemności, gdy wychodziłem z domu w środku nocy i chodziłem bez celu, żeby się nie wyhuśtać nie robiłem z siebie #!$%@?. Nie brałem nikogo na litość tylko dlatego że nie jestem typem przystojniaka. Każdy powinien brać odpowiedzialność za swoje czyny a nie
@In_thrust_we_trust: nie, generalnie to miałem stwierdzone AvPD (lękliwe zaburzenie osobowości), przez co też ciągle myślałem rzeczy typu "po co ktokolwiek miałby się ze mną umawiać/kontaktować skoro jestem tylko śmieciem" itd. tak samo jak człowiek z tych screenów. straciłem przez to w sumie prawie wszystkich znajomych oprócz jednego, też zerwała ze mną dziewczyna po trzech latach bo nie dało się ze mną wytrzymać, nie winię jej. terapię skończyłem dopiero jakieś dwa tygodnie