Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2013
W niedzielę wpłatomat Santander połknął moje 4000 zł. Do dzisiaj bank gówno z tym zrobił.

Pierwsze 2 wpłaty po 4k łyknął gładko, przy trzeciej wyskoczył komunikat, że jest pełny, wyjechała tylko karta i dziękujemy za skorzystanie z usług. Nie mamy Pana pieniędzy i co nam Pan zrobi?

Złożyłem telefonicznie reklamację i czekałem. Jedyny kontakt z banku był we wtorek rano od konsultantki z propozycją kredytu, bo widziałam, że przeglądał Pan wczoraj ofertę na stronie banku (°° Tak #!$%@? przeglądałem, bo szukałem informacji na temat mojej reklamacji.
No to zadzwoniłem dzisiaj spytać jak tam moje pieniądze. No i oczywiście nic przez tydzień nie zrobiono. To się #!$%@?łem i złożyłem dyspozycję zamknięcia konta. Powiedziałem, że jak dzisiaj nie dostanę pieniędzy to decyzji nie cofnę. Ciekawe czy zadzwoni ktoś z utrzymania klienta. I czy w ogóle zobaczę te pieniądze.

Wiem, że nikogo to, ale musiałem się wyżalić ¯\_(ツ)_/¯

Jak kogoś jednak interesuje ciąg dalszy to zawołam pulsujących.
##!$%@? ##!$%@? #gorzkiezale #pieniadze #banki #santander
  • 80
@czasem nie przypominam sobie by tam był jakiś numer, ale byłem zdenerwowany. To był ich wpłatomat, w ich placówce.

@qhardyq nie wydaje mi się, żebym źle włożył. Tak samo jak wcześniej. Na chwilę mignął komunikat, że jest pełny, czy za dużo pieniędzy, nawet nie zdążyłem przeczytać. Jak włożyłem znowu kartę to wpłatomat był nieczynny. Bankomat normalnie działał. Wpłaciłem 100, żeby zobaczyć czy nie wypadnie więcej.
@dondon: w mbanku do 1000pln od razu przelewają Ci kwotę. Mi wpłatomat
Wpierdzielil 4,5k i czekałem koło 2 tygodni ale się doczekałem w końcu. Nie wyobrazam sobie wpłacać we wpłatomacie po 1k... wiec od tego czasu niestety udaje się do placówek często przy większych kwotach. Bzdura ale niestety bezpieczniej ...
Dzięki wszystkim za komentarze, mam #!$%@? w pracy, a potem dosyć napięty terminarz, ale wszystkie przeczytam i się odniosę jeśli będę miał coś sensownego do powiedzenia :) Jutro rano wyjeżdżam dlatego też chciałam mieć ten temat zamknięty.