Wpis z mikrobloga

Różowa oddała karmy za 200 zł do schroniska, wcale nie najtańszej, ale jak się okazało - niezbyt jakościowej. Pod jej wpisem napisano 140 komentarzy, z 50 to sranie na nią, że kupiła #!$%@?ą karmę. Po 10 pierwszych takich komentarzach napisała, że następnym razem kupi lepszą i nie wiedziała, że Pedigree jest cienkie. Laska zrobiła mega dobry uczynek, a wy #!$%@? na nią z takim wydźwiękiem, jakby specjalnie kupiła syf albo zarzucacie jej głupotę. Tak, do was mówię, #patologiazewsi i #patologiazmiasta.

#bekazpodludzi
Pobierz K.....s - Różowa oddała karmy za 200 zł do schroniska, wcale nie najtańszej, ale jak ...
źródło: comment_4AbO8FLhFUpXpwX2BjkdrMVgNvIXvS3a.jpg
  • 120
@KotyczCzis: raz na fb widziałam post jakiegoś schroniska, które udostępniło listę najbardziej wartościowych karm z apelem, żeby właśnie takie kupować a nie pedigree i innych tego typu. Z ciekawości sprawdziłam cenę pierwszej karmy z listy i kosztowała tyle, że byłabym w stanie za to spokojnie przeżyć tydzień. To tak jakby ludzie organizujący zbiórki pieniędzy pisali "wpłata minimum 50zł, bo dycha to za mało". Porażka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@KotyczCzis: Ej no, jak Boga kocham nie widziałam ani hejtowania ani skrajnych psiar. Myślę, że dzisiaj warto dzieci młodzież i dorosłych uczyć pomagania i to mądrego pomagania, bo często błędy wynikaja z niewiedzy. Nawet nie wiedziałam, że schroniska mają w opór jedzenia taniego i zgadzam się, że lepiej kupić mniej i wartościowej karmy. Dla zdrowia psów i w związku z tym będą lepiej wyglądały, dzięki temu będzie większa szansa adopcji.
Zastanawiałam
@ybila: może dlatego prosili o nie ludzi bo schroniska nie było na taką stać. Logiczne. Jak masz biedna rodzinę, która potrzebuje nowej lodówki to nie dajesz im nowych kozaków i nie cieszysz się, że zrobiłaś dobry uczynek, bo ich obdarowałaś nową rzeczą, która na pewno się przyda. Dla ciebie może to koszt na tydzień, ale wartościowej karmy daje się nawet 2x mniej niż zapychacza w stylu Pedigree, a ponadto oszczędza na
Jak to się mówi Polakowi nie dogodzisz.. a tak serio to mega propsy dla różowej. Mało kto w dzisiejszych czasach potrafi okazać serce i pomóc, nieważne czy to człowiekowi , czy zwierzakowi..
@kt13: bardziej chodzi mi o sam wydźwięk ich postu. Oni nie napisali tego jako prośby o kupowanie dobrej jakościowo karmy, tylko bardziej w znaczeniu "jeśli ktoś ma im kupować pedigree to niech lepiej nie kupuje nic". Ja się całkowicie zgadzam, że wartościowa karma jest lepsza od zapychaczy, ale nie każdego stać na to, żeby kupić karmę za 150 czy 200zł, a wydaje mi się że jako schronisko powinni raczej nie strzelać
@KotyczCzis no bo karma to wiadomo tylko za 200 zl / 1kg. Szanuję Twoją różową, bo zrobiła dużo dobrego :). Zdrowia Wam życzę, niw przejmujcie się frustratami zyciowymi