Wpis z mikrobloga

Różowa oddała karmy za 200 zł do schroniska, wcale nie najtańszej, ale jak się okazało - niezbyt jakościowej. Pod jej wpisem napisano 140 komentarzy, z 50 to sranie na nią, że kupiła #!$%@?ą karmę. Po 10 pierwszych takich komentarzach napisała, że następnym razem kupi lepszą i nie wiedziała, że Pedigree jest cienkie. Laska zrobiła mega dobry uczynek, a wy #!$%@? na nią z takim wydźwiękiem, jakby specjalnie kupiła syf albo zarzucacie jej głupotę. Tak, do was mówię, #patologiazewsi i #patologiazmiasta.

#bekazpodludzi
K.....s - Różowa oddała karmy za 200 zł do schroniska, wcale nie najtańszej, ale jak ...

źródło: comment_4AbO8FLhFUpXpwX2BjkdrMVgNvIXvS3a.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
wy jesteście #!$%@?ęci? xD

gdzie w tym wpisie jest obrażanie, przejrzałem go i normalnie napisali jej kulturalnie że lepiej kupić mniej ale lepiej i sensownie to uargumentowali podając przykłady


@lazer: a kto mówi o jakimś obrażaniu - tu chodzi o to że z całego wpisu najważniejsze co wyszło w komentarzach to żeby Burek i Kitek zjedli PORZĄDNĄ POWTARZAM PORZĄDNĄ karmę a nie marketowe gówno - #!$%@? z tym, że mieszkają
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trzyrazytrzy: nie nie jest xD to nie są szlachetne zwierzęta na wystawy tylko odrzutki i to że piesek zejdzie rok wcześniej przez słabą karmę jest ostatnim jego problemem jeśli przez ten czas nie będzie musiał głodować. Gdybym nie miał pieniędzy, a mcDonald był najtańszy to tam właśnie bym się żywił i wcale by mnie nie interesowało że w cenie 3 posiłków mogę zjeść jeden dobrej jakości

Lepiej polecieć do marketu
  • Odpowiedz
@KotyczCzis: bo to dupki. Wszystko tylko żeby #!$%@?ć. Każdy ponad każdym. Zawsze się jakiś znajdzie co popsuje humor. Szczególnie w Polsce...a wśród polaczków zagranicą to już większość to dupki.
Sporo razy coś tu pisałem i za kazdym #!$%@? razem jakiś znudzony życiem troll się przypierza. Czasami pisze coś długo i myśle "a szkoda strzępić ryja" i kasuje przez takie zachowania.
  • Odpowiedz
@Trzyrazytrzy: Ja nie twierdzę że jest, ale akurat tamto schronisko dokładnie wyszczególniło jakie karmy są najlepsze i jakich "potrzebują", a pierwsza z tej listy kosztowała właśnie gdzieś tyle. O ile dobrze pamiętam to kolejne niewiele mniej. A skoro sam piszesz, że dobrą jakościowo karmę można kupić w cenie pedigree to nie widzę powodu dla którego schroniska proszą ludzi o kupowanie takiej, która kosztuje 200
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trzyrazytrzy: nie #!$%@? bo te karmę jedzą tysiące psów w dobrych domach latami, a ty przedstawiasz sprawę tak jakby zjedzenie jednej porcji niszczyło nerki czy powodowało inne śmiertelne choroby

Próbuje ci dobrze zastanowić się nad sobą żebyś nie został #!$%@? mirkiem piwniczakiem, który nie ma nic do zaoferowania poza nazywaniem innych p0lkami i bialorycerzami
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Trzyrazytrzy: co skąd ten pomysł? W schorniskach sa zwierzęta porzucone - chore i potrzebujące często są adoptowane, trafiają pod opiekę fundacji albo z miejsca są usypiane jeśli nie rokują. Powtarzam jeszcze raz - to jest karma dopuszczona do uzytku, dostępna w normalnym sklepie a nie jakis radioaktywny odpad z dna rzeki jak próbujesz tu to przedstawić xDD

No chyba że masz jakieś badania czy dowody jakie konkretnie choroby powoduje karma
  • Odpowiedz
@KotyczCzis: tak się przejmujecie sraniem anonów w internecie, że ty jako chłop musisz interweniować w obronie swojej bladolicej?
I kto tutaj jest poważny?
Dobry uczynek to dobry uczynek. Chyba robicie to stricto dla poklasku skoro tak was pieką dupy, że ktoś się was czepia zamiast obrzucić wiankami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trzyrazytrzy: fajne linki ale z którego konkretnie wynika że karma tej konkretne marki, po której tutaj jeździsz, jest zła, a inna w podobnej cenie jest dobra? Bo z tego co przerzuciłem artykuły to z żadnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KotyczCzis nie było moim zamiarem nic autorce zarzucać .Chodziło raczej o zwrócenie uwagi szerszej publiczności na to że w tych samych cenach można dostać coś jakościowo dużo lepszego .Mało kto wie a warto chyba wiedzieć na przyszłość?.I tyle.Ja bardzo szanuję ja za to co robi i wszystkich zachęcam do takiego zachowania .Sam do niedawna dokonałbym identycznego wyboru:) Widzę tam też kilka cennych rad jak nie wydając złotówki wiecej lepiej się przysłużyc
  • Odpowiedz