Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę tymi, którzy naśmiewają się na co dzień z chorych i ich rodziców albo wręcz chcieliby przez aborcję eugeniczną wyrugować osoby z zespołem Downa ze społeczeństwa, a dziś, raz na rok, założą kolorowe skarpety nie do pary, najlepiej stylowe po 30 zł, bo tak jest trędi. Myślą, że w ten sposób pomagają chorym? #hipokryzja #bekazlewactwa #niepopularnaopinia
4Temeria - Jak ja gardzę tymi, którzy naśmiewają się na co dzień z chorych i ich rodz...

źródło: comment_FbCwoans0158i8t9PeGlxhaIcoMTzhWb.jpg

Pobierz
  • 50
@pabianczyk: Napisałem, że gardzę tymi, którzy spełniają warunek A albo B. Załączeni politycy spełniają warunek B. Wiele z popierających ich osób, również na wykopie, niestety spełnia również warunek A, czego świadkiem byłem m.in. obserwując memy i komentarze szydzące z syna Patryka Jakiego, co uważam za obrzydliwe, niezależnie od (braku) sympatii dla tego akurat polityka. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
Załączeni politycy spełniają warunek B.


@4Temeria: Zapewne masz cytaty potwierdzające tezę, że Biedroń i Mucha chcieliby wyrugować osoby z zespołem Downa ze społeczeństwa, prawda?

Wiem, że nie masz. Skoro jednak uważasz, że samo przyzwolenie na aborcję w takim przypadku oznacza, że te osoby chcą wyrugować osoby z zespołem Downa ze społeczeństwa, to czy kierując się tą samą logiką podpiszesz się pod zdaniem, że wszyscy zwolennicy obecnego kompromisu aborcyjnego chcieliby wyrugować ze
@LaLunayElSol: Dokładnie. Absurd tego sformułowania polega przede wszystkim na tym, że podmiot, którego życie lub śmierć jest na szali, czyli dziecko, nie ma żadnego wyboru, a daje się go komu innemu. Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że w obozach koncentracyjnych tylko sprawdzano, czy ludzie chcą żyć czy nie, dając im wybór.
@pabianczyk: Lubisz stawiać pytania, ale nie lubisz odpowiadać, bo to pierwsze jest znacznie łatwiejsze. Pozwól, że też skorzystam z tej erystycznej sztuczki i zapytam, czy kierując się logiką zasady: moje ciało, moja własność, mój wybór, moja sprawa, dopuściłbyś legalność egzekucji kobiet w krajach muzułmańskich przez ich mężów? Dlaczego tak lub nie?
Lubisz stawiać pytania, ale nie lubisz odpowiadać


@4Temeria: Nie zgodzę się. Najmocniej przepraszam, że nie odpowiedziałem wprost na twoje pytania. Zdawało mi się, że były one retoryczne.

Mam hipokrytom z ukrycia zrobić zdjęcie w pracy i wrzucić na wykop?


@4Temeria: Nie.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?


@4Temeria: Wszystko już rozumiem.

Voila! Jeśli jakieś przeoczyłem to chętnie na nie odpowiem.

Czy teraz odpowiesz na moje pytanie czy dalej będziesz unikał odpowiedzi?
@4Temeria: moja babcia kiedyś załatwiła inną babcie. Chorowalem na jakieś uleczalne choojostwo, które powodowało u mnie strupy, dosłownie na całym ciele. I pewnego pięknego, słonecznego dnia wyszedłem z babcią na spacer i mijalismy się z tą inna babcią, która szła z wnuczkiem z zespołem Downa. I ta typiara do babci, że jak to tak można wychodzić z takim potworem, jak Pani nie wstyd, a babci riposta była krótka: "mój wnuczek z
wyrugować osoby z zespołem Downa ze społeczeństwa


@4Temeria. nie #!$%@? niech dalej się rodzą z zespołem Downa i cierpią XD antybiotyki także powinny być spalone bo jak pan bug chce bym umar na grype to chwalmy pana za jego decyzje xD

jak czytam #!$%@? niektorych zwolennikow katopedofili to mam wrażenie że to jakieś wasze chore seksualne fantazje
@4Temeria: @worm_nimda: Kogo obchodzą takie rzeczy? xD Przecież to śmieszne

ja #!$%@? co za hipokryzja. Biedron co jest zwolennikiem aborcji dzieci wadami genetycznymi watawia takie rzeczy.


@chudziutki: To, że ktoś jest zwolennikiem umożliwienia usunięcia nieprawidłowo rozwijających się ludzkich zarodków i płodów (nie żadnych dzieci - odsyłam do słownika) nie wyklucza współczucia dla chorych ludzi. Tu nie ma żadnej hipokryzji, tylko ty i tobie podobni jak zwykle absurdalnie przeinaczacie i
@nocnazjawa: @chudziutki: Dokładnie, nikt nie chce robić Ogólnopolskiego Turnieju Skrobania gdzie im więcej aborcji i im szybciej ta osoba wygra nagrodę. Tu chodzi o danie ludziom wyboru i uniknięcie wielu dramatów. Ostatnio było na głównej gdzie kobieta spaliła dziecko żeby nie zrujnowało jej życia. Ja rozumiem edukacja seksualna powinna też być na o wiele lepszym poziomie żeby ludzie byli świadomi macierzyństwa i niosących za tym odpowiedzialności ale często aborcja może