Wpis z mikrobloga

  • 1215
We wtorek oddałam karmę do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Częstochowie. Zrobiłam to w ramach #mirkowyzwanie.
Czy zrobiłabym to bez wyzwania?
Pewnie nawet bym o tym nie pomyślała. Ale mimo tego mam wielkie #czujedobrzeczlowiek. Nawet pomijając to, że te 30kg karmy to tak naprawdę nic.
Wtorek, 19.03, godziny popołudniowe
Razem z koleżanką i budżetem około 250zł wsiadłyśmy w samochód i podjechałyśmy do Makro w celu zakupu karmy. Wydałyśmy około 200zł na 23,5 kg karmy dla psów i 7,5kg karmy dla kotów wysterylizowanych.
Schronisko na Gilowej
Schronisko znajduje się blisko głównej drogi, dwie minuty drogi od linii tramwajowej (1). Mimo tego jest tam cicho, słychać tylko szczekanie psów. Sama droga dojazdowa to zwyczajna, ubita droga.
Na powitanie wyszła do nas pani, która razem z nami zabrała worki i otworzyła nam wejście do schroniska.
A ja zrozumiałam, jak niewiele przywiozłam.
Nie pytałam, ile było tam psów, ale zdecydowana większość boksów była zapełniona. Same psy stały spokojnie i patrzyły na nas, jedne skakały i chciały się bawić, inne po prostu dawały się oglądać.Niektóre były naprawdę piękne, kilkuletnie, inne już zbyt stare, żeby przychodzące tam rodziny na nie spojrzały.
Nie zostałyśmy długo, bo było nam ich zwyczajnie zbyt żal.
Na wakacje wrócimy i oddamy jeszcze więcej.
Reszta zdjęć w komentarzach.
#czestochowa
Artosh - We wtorek oddałam karmę do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Częstochowie...

źródło: comment_B3xZ4b4b7JG8m3Uh3QcBHsQxMyLs5WvG.jpg

Pobierz
  • 190
@Artosh: Super sprawa, też mam zamiar co miesiąc zamawiać 15kg karmy i wozić do schroniska :)
Dziwie się że nikt nie wyskoczył, jaką karmę kupiłaś .. Chappi i Pedigree to serio słabe karmy, na zooplus masz fajne ceny lepszych karm np. Bosch chyba widziałem 2x15kg za ~170zł(?) z free przesyłką, ale to tak przyszłościowo jakbyś chciała jeszcze raz coś takiego zrobić ;)