Wpis z mikrobloga

2/100 Założyłem nowy tag #100kalesonychallenge. Jest to specjalnie stworzony tag dla zboczonych loszek z fetyszem męskich stóp, które są znudzone #100rajstopchallenge.
Jakież było moje zaskoczenie, że jest tyle pasjonatów męskiej mody. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ wiem jak ciężko przebić się z męskimi ocieplaczami do szerszej widowni.

Dziś moje nogi oplotły zjawiskowe zimośmigi firmy Giorgio Jarmani w kolorze paryskiej nocy. Cena nie gra roli jeśli chodzi o ocieplanie genitaliów. Nóżka świetnie wygląda, wszystko jest pięknie obciągnięte a efekt indora nie występuje.

Tag rozwija się się świetnie. Dostałem mnóstwo pochlebnych recenzji od kobiet ceniących męskie piękno. Było także kilkanaście wiadomości od męskiej części wykopu. Jestem tolerancyjny, ale byłbym wdzięczny gdyby moje zdjęcia nie wylądowały na ścianach warsztatów samochodowych.

Chciałbym się odnieść króciutko odnośnie kilku prywatnych wiadomości:
@chrystusie : to podchodzi pod groźby karalne
@m_b : nie wysyłam używanych kalesonów, ale dzięki tej wiadomości, miałem rogala na twarzy.
@Rzirzi : dziękuję za pięknego fan arta

#chwalesie albo #zalesie #heheszki#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem #glupiewykopowezabawy #heheszki #przegryw #stulejacontent
Pobierz MMMMMMMMMMM - 2/100 Założyłem nowy tag #100kalesonychallenge. Jest to specjalnie stwo...
źródło: comment_dZ1iSeJwtsDNbsWmTWqCvUaNDsZ5Wuwh.jpg
  • 22